Emre ve Volkan'a protesto şoku

Emre ve Volkan'a protesto şoku
Emre ve Volkan'a protesto şoku
Balıkesirspor ile deplasmanda karşılaşan Fenerbahçe'nin iki kaptanı protesto şuku yaşadı. Emer ve Volkan'ı taraftarlar protesto etti.

RADİKAL-Balıkesirspor'un Fenerbah'yi ağırladığı Süper Lig'in 12. hafta karşılaşmasında sarı lacivertli oyuncular Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel büyük bir şok yaşadı. Hürriyet 'te yer alan habere gere ev sahibi ekibin taraftarları Emre ve Volkan'ın ayağına her top gelişinde protesto ettiler. Geçen hafta Eskişehirspor karşılaşmasında kırmızı kart gören ve gündemden düşmeyen Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, Balıkesirspor deplasmanında büyük bir şok yaşadı. Tecrübeli oyuncunun ayağına her top gelişinde Balıkesirsporlu taraftarlardan protesto sesleri yükseldi.


VOLKAN TARAFTARLA TARTIŞTI

Aynı şekilde Fenerbahçe'nin tecrübeli kaleci Volkan Demirel de protestolardan nasibini aldı. Taraftarlar Volkan'ı da protesto ettiler. Volkan Demirel maç bitiminde sahayı terkederken, kendisine 'vatan haini' diye bağırılmasına sinirlenerek, bir anda tribünlere yöneldi. Kendisine laf atan taraftarların üzerine doğru yürüyen tecrübeli kaleci, sahada görevli polisler tarafından sakinleştirildi. Volkan, görevlilerin çabaları sonucunda sakinleşti ve soyunma odasına gitti.