Emre'den Orman'a: Tebrik ederim!

Emre'den Orman'a: Tebrik ederim!
Emre'den Orman'a: Tebrik ederim!
Sarı-lacivertli takımın kaptanı Emre Belözoğlu, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a sitem etti; milli forma altında ter döken bana 'Ahlaksız' diyor. Kendi ülkemin insanı da kampta küfürlü pankart açıyor. Başkanı tebrik ederim, amacına ulaştı.

Fenerbahçe 'nin Beşiktaş 'ı 1-0 yendiği maçta siyah-beyazlıların teknik direktörü Slaven Bilic ile yaşadığı tartışma ve sonrasında gelişen olaylarla spor gündeminin bir numaralı ismi olan Emre Belözoğlu, A Milli Takım kampında kendisini arayan dostlarına dert yandı.

Silah skandalı bitmeden küfür darbesi!

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; olayların tamamen saptırıldığını ve bilinçli olarak kamuoyunun önüne atıldığını belirten tecrübeli futbolcu, "Beşiktaş televizyonu görüntüleri kendi eliyle yayınladı. Ben isyan ediyorum ama Bilic'in her maç benim anneme ve takım arkadaşlarımın annelerine ettiği o küfür nedeniyle isyan ediyorum. 'Burası İstanbul ' lafı da bu küfürleri buralarda yaşayan insanların kaldıramayacağını anlatıyor. Bu bir tehdit değil" dedi.

AMAÇ ORTAMI GERMEK MİYDİ?

Emre, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendisi hakkında söylediği 'Ahlaksız' ifadeleriyle ilgili olarak, "Burada hepimizin olan Türk Milli Takımı için çalışıyoruz. Ama Beşiktaş Başkanı, ben Milli Takım forması altındayken çok rahat bir şekilde bana 'ahlaksız' diyor. Ardından formasını giydiğim ülkemin insanları antrenmana gelip bana küfürlü pankart açıyor. Amaç ortamı germek miydi? Eğer gelinmek istenen nokta buysa Beşiktaş Başkanı'nı tebrik ediyorum çünkü istediği hedefe ulaştı" ifadelerini kullandı.

Başakşehir'den Emre Belözoğlu açıklaması