Emre'den Orman'a: Tebrik ederim!

Emre'den Orman'a: Tebrik ederim!
Emre'den Orman'a: Tebrik ederim!
Sarı-lacivertli takımın kaptanı Emre Belözoğlu, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a sitem etti; milli forma altında ter döken bana 'Ahlaksız' diyor. Kendi ülkemin insanı da kampta küfürlü pankart açıyor. Başkanı tebrik ederim, amacına ulaştı.

Fenerbahçe 'nin Beşiktaş 'ı 1-0 yendiği maçta siyah-beyazlıların teknik direktörü Slaven Bilic ile yaşadığı tartışma ve sonrasında gelişen olaylarla spor gündeminin bir numaralı ismi olan Emre Belözoğlu, A Milli Takım kampında kendisini arayan dostlarına dert yandı.

Silah skandalı bitmeden küfür darbesi!

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; olayların tamamen saptırıldığını ve bilinçli olarak kamuoyunun önüne atıldığını belirten tecrübeli futbolcu, "Beşiktaş televizyonu görüntüleri kendi eliyle yayınladı. Ben isyan ediyorum ama Bilic'in her maç benim anneme ve takım arkadaşlarımın annelerine ettiği o küfür nedeniyle isyan ediyorum. 'Burası İstanbul ' lafı da bu küfürleri buralarda yaşayan insanların kaldıramayacağını anlatıyor. Bu bir tehdit değil" dedi.

AMAÇ ORTAMI GERMEK MİYDİ?

Emre, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın kendisi hakkında söylediği 'Ahlaksız' ifadeleriyle ilgili olarak, "Burada hepimizin olan Türk Milli Takımı için çalışıyoruz. Ama Beşiktaş Başkanı, ben Milli Takım forması altındayken çok rahat bir şekilde bana 'ahlaksız' diyor. Ardından formasını giydiğim ülkemin insanları antrenmana gelip bana küfürlü pankart açıyor. Amaç ortamı germek miydi? Eğer gelinmek istenen nokta buysa Beşiktaş Başkanı'nı tebrik ediyorum çünkü istediği hedefe ulaştı" ifadelerini kullandı.

Başakşehir'den Emre Belözoğlu açıklaması


  http://www.radikal.com.tr/132273113227313

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bu oyuncu Fenebahçe`ye yakisiyormu bilemem.. - baizzet1925_379

  Ama Futbola, spora , özelliklede Istanbul`a hiç yakismiyor.

  Ne bekliyordun ? - baizzet1925_379

  Bu güne Kadar onlarca olay, irkçi, küfürlü saldirilar , tehditler sana ait. hepsindede inkar yan çizmeler. Bu sefer kötü yakalandin. Ne bekliyordun? Madalyami ?

  türk futbolunu kirletmeyin artık! - zebda

  emre belezoğlu bu ülkede antrenör, futbolcu, hakem ve yöneticiyle ayrı ayrı kavga ediyorsan ve milli formasını giydiğin ülkenin vatandaşları sana pankart açıyor ve seni eleştiriyorsa sende problem var demektir ki zaten var !iki kelime ingilizce ögrenmişsin...'f.... y..'' önüne gelene bunu söylüyorsun. terbiyesizlik , agresiflik ve ekrandaki görüntünden bile negatif enerji yayacağını futbolunu oyna...senin kendinden bu ahlaksız sportmenlik dışı hareketlerinle değil futbolunla bahsettirmen gerekirdi..ama senin profesyonelliğin de bu kadarmış!