Emre'den Yıldırım'ı ağlatan konuşma

Emre'den Yıldırım'ı ağlatan konuşma
Emre'den Yıldırım'ı ağlatan konuşma
Fenerbahçe takım kaptanı Emre Belözoğlu, Başkan Aziz Yıldırım'ın oyunculara yaptığı konuşmada söz aldı. Emre'nin sözleri Yıldırım'ı duygulandırdı.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın itiraz başvurusunu reddettiği Aziz Yıldırım, yönetici İlhan Ekşioğlu ile birlikte Can Bartu Tesisleri'ne geldi. Sarı-lacivertli futbolcularla Beşiktaş derbisi öncesi buluşan Başkan Yıldırım, oyuncularının derbiden galibiyetle ayrılmalarını istedi.

Aziz Yıldırım veda etti

Sporx.com'da yer alan habere göre; Fenerbahçe Başkanı'nın konuşması sonrası kaptan Emre Belözoğlu, Aziz Yıldırım'a hediye olarak 2010-2011 sezonu şampiyonluğu madalyasını hediye etti.

İşte Emre Belözoğlu'nun toplantıdaki konuşması;
"3 Temmuz'dan beri hepimizin yaşadıkları ortada. Siz bu ailenin babasısınız, abisisiniz. Her zaman öyle gördük. Sizlere çok inandık. Sizler dışarıda, bizler de sahanın içinde bu camianın başarısı için elimizden gelen her şeyi yaptık. Bu camiaya leke sürdürmedik. Zaman zaman kızdınız, sevdiniz. Biz sizi çok seviyoruz. Ayrılık konuşması gibi oldu ama bunu ayrılık olarak görmedik. Fenerbahçe sayesinde çok dostumuz sevenimiz oldu. Ama bu camia için düşman edinmek de müthiş bir gurur. Bize bu süreci yaşatanlar utansınlar. Yine bu sene şampiyonluğu ilan edecekken bunu yaşatanlar utansın."

'Aziz Yıldırım şampiyonluğu canlı izleyemesin diye...'

AZİZ YILDIRIM'IN GÖZYAŞLARI

Samandıra'da futbolcularla bir araya gelen Aziz Yıldırım'ın, kaptan Emre'nin konuşması sırasında duygu dolu anlar yaşadığı görüldü.

Fenerbahçe Başkanı'nın açıklamaları şöyle:
"Ferman verdiler. Anayasa Mahkemesi'ne müracaatımız var. Sizin alın terinize ihanet olacağı için kimseyle pazarlık yapmadık. Bugüne kadar geldik, önemli değil. Yatarız o da önemli değil. Bizden sonra da gelen yönetim kim olursa olsun onlarla birlikte Fenerbahçe'yi layık olduğu noktaya götürün. Avrupa 'da mutlaka kupa kaldırın. Fenerbahçe'nin buna ihtiyacı var. Maç başı ücretlerinizi yatırdım. Alacaklarınızın hepsini halletmeye çalışacağım. Fenerbahçe'de borç olmaz herkes gerekeni yapar. Fenerbahçe'nin şike yapmadığını bilin. Bize kimse para teklif edememiştir pazar günü yenmek için elinizden geleni yapın. Tribünleri alkışlayın jest yapın. Allah yolunuzu açık etsin."

Aziz Yıldırım sonrası Ali Koç