En iyi forvet ikilisi kim?

İtalya'nın saygın gazetelerinden Corriere della Sera, dünyanın en iyi forvet ikilisini seçmek için internet sitesinde oylama başlattı. Anketteki en iyi 10 forvet ikilisi arasında bulunan Hakan Şükür-Nihat Kahveci 2.10 oy oranıyla şu anda 8. durumda.

İSTANBUL - İtalya'nın saygın gazetelerinden Corriere della Sera, dünyanın en iyi forvet ikilisini seçmek için internet sitesinde oylama başlattı. Anketteki en iyi 10 forvet ikilisi arasında bulunan Hakan Şükür-Nihat Kahveci 2.10 oy oranıyla şu anda 8. durumda. İtalya'dan Del Piero-Totti ikilisinin yüzde 57.71 ile ön sırada gittiği yarışta, Fransa'dan Trezeguet-Henry yüzde 14.29'la ikinci sırada bulunuyor. Diğer adaylar şöyle: İngiltere'den Owen-Rooney, Hollanda'dan Van Nistelrooy-Kluivert, Almanya'dan Klose-Bobic, Brezilya'dan Ronaldo-Rivaldo, İspanya'dan Raul-Morientes, Arjantin'den Crespo-Claudio Lopez. Oy kullanmak için gazetenin "www.corriere.it" adresine girip, "sondaggi" kısmını tıklamak gerekiyor.
Öte yandan FIFA Konfederasyon Kupası'nda mücadele edecek A Milli Takım bugün saat 18.00'de İstanbul'da toplanıp yarın Fransa'ya gidecek. Maç programı şöyle: 19 Haziran 20.00: ABD, 21 Haziran 20.00: Kamerun, 23 Haziran Pazartesi 22.00: Brezilya. (Spor Servisi)