En iyi Galatasaray karesi Erol Demirkol'un

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) gelenekselleşmiş fotoğraf yarışmalarının beşincisinde, en iyi fotoğraf olarak Fanatik gazetesinden Erol Demirkol karesi seçildi.

İSTANBUL - 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) gelenekselleşmiş fotoğraf yarışmalarının beşincisinde, en iyi fotoğraf olarak Fanatik gazetesinden Erol Demirkol karesi seçildi. İkincilik de yine aynı gazeteden Murat Akbaş'ın oldu. Galatasaray'ı temsilen Sara Koral Aykar, 1905 GSYİAD üyesi ve Ülker Gıda Pazarlama Genel Müdürü Mustafa Gültekin, Ülker Spor Sponsorluklar Müdürü Hakan Aydınol, Galatasaray Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Şenol ve spor basını temsilcilerinden oluşan 20 kişilik jüri tarafından gerçekleştirilen seçimde dereceye giren fotoğraflar bir hafta boyunca Mecidiyeköy'deki Galatasaray Cafe Crown Çadırı'nda sergilenecek.
Yarışmada Zaman'dan Selman Eştürkler ve Burak Bürkük, Galatasaray dergisinden Ahmet Tokyay, Milliyet'ten Vedat Danacı, Star'dan Engin Biçer, Hürriyet' ten Adem Kabayel, Fanatik'ten Ceylan Çetin ve Ali Kemertaş da mansiyona deger görüldü.
14 Aralık'ta temel atılıyor
Sarı-Kırmızılı camianın büyük bir özlemle beklediği yeni stat için geriye sayım başladı. Yeni Ali Sami Yen Projesi'nin temeli 14 Aralık Cuma günü atılıyor. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptıkları temaslar sonucunda 14 Aralık'ta temel atılması için randevu aldı. Başkan Özhan Canaydın da artık temel atmak için önlerinde hiçbir engel kalmadığını açıkladı. Stadın inşaat ihalesini alan mimar Erer Talu da çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü belirterek, 10 gün içerisinde bütün hazırlıklarını tamamlayıp, temel atma töreninin sorunsuz bir halde gerçekleşeceğini söyledi.
(Spor Servisi, dha)