En iyiler kupalarını aldı

En iyiler kupalarını aldı
En iyiler kupalarını aldı

TEB BNP Paribas WTA Championships İstanbul 2013’ün dördüncü gününde teklerde ve çiftlerde 2013 sezonu dünya 1 numaraları, ödüllerini Dubai Duty Free Kurumsal İletişim Kıdemli Başkan Yardımcısı Salah Talak’ın elinden aldı. Teklerde Serena Williams, çiftlerde ise İtalyan Sara Errani-Roberta Vinci ikilisi 2013 sezonunu dünya bir numarası olarak tamamladı. Ve ödüllerini aldı.

Biletler tükendi

Turnuvaya ilgi devam ederken bugün itibariyle oynanacak hafta sonu maçları için biletler tükendi. Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Osman Tural, 100 bin seyirci rekoru hedefinin zor göründüğünü belirterek, “Hedefi büyük koyduk, ama geçen sene 70 bin kişiydi, bu sene 80 bine çıkarsak başarılı oluruz” ifadelerini kullandı.
Bu yıl son kez düzenledikleri şampiyondaki amacın Türkiye’de tenisi yaygınlaştırmak olduğunu dile getiren Osman Tural, “Bu organizasyon, WTA tarafından bu zamana kadar düzenlenmiş organizasyonların her anlamda en iyisi olarak lanse edildi. Türkiye olarak bu organizasyonu gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.