En iyisi Hooijdonk

Fenerbahçe'de, Hollanda'nın Feyenoord takımından transfer edilen Pierre van Hooijdonk, futbolseverler tarafından sezonun en iyi transferi olarak görülüyor.

İSTANBUL - Fenerbahçe'de, Hollanda'nın Feyenoord takımından transfer edilen Pierre van Hooijdonk, futbolseverler tarafından sezonun en iyi transferi olarak görülüyor. www.turktransfer.com internet sitesi tarafından 'Sezonun en iyi transferi kim?' konulu ankete şimdiye dek katılan futbolseverlerin yüzde 41'i, tercihlerini Hollandalı futbolcudan yana kulandı.
Toplam 5 bin 588 kişinin katıldığı ankette Pierre van Hooijdonk 2 bin 309 oy alırken, yüzde 26'lık payla 1475 oy alan Galatasaray'ın Hollandalı futbolcusu Frank de Boer ve yüzde 18'lik oranla bin oy alan Beşiktaş'ın Mısırlı oyuncusu Ahmet Hassan Kamel izliyor. Ankette ayrıca, Galatasaray'dan Prates, Beşiktaş'tan Sinan ve Trabzonspor'dan Yattara ise oyların toplam yüzde 15'ini alabildi. Bu arada Fenerbahçe'nin gözden çıkardığı Vladimir Besçasnıh Rusya Birinci Lig takımlarından Kuban Krasnodar ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı. Rus ekibi, golcü oyuncuya verilen ücreti açıklamadı. (Spor Servisi)