'En son Beşiktaş'la anlaştığında bunu yaptı'

'En son Beşiktaş'la anlaştığında bunu yaptı'
'En son Beşiktaş'la anlaştığında bunu yaptı'
Yorumcu Mehmet Demirkol, Galatasaray'ın Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayırmasından sonra yeni gelicek teknik direktör ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

RADİKAL - NTV Spor'da yayınlanan 'Spor Servisi' programında gündemi değerlendiren Mehmet Demirkol, Galatasaray yönetiminin, Hamza Hamzaoğlu ile yollarını ayılması sonrası nasıl bir yol izleyebileceği hakkında konuştu.

Ünlü yorumcu, "Galatasaray'ın başına kim gelecek, bilmiyorum. Ama şöyle açık bir şey var; Mustafa Denizli, en son Beşiktaş'la sözleşme imzaladığı gün telefonlarıma bu kadar uzun süre çıkmamıştı. Dün akşam saat 8'den beri ulaşamıyorum. Arjantin'e uçmuyorsa normal değil. En son Beşiktaş'a imza attığında olmuştu bu" ifadelerini kullandı.

Hamza Hamzaoğlu'nu da yakan tesadüf!

Tecrübeli hocaya övgüler yağdıran Mehmet Demirkol, "Mustafa Denizli için hangi görev olursa olsun 'doğru değil' demem. Milli takım, Real Madrid, Barcelona... 'Hayır' demem. Çünkü hayatımda tanıdığım en pragmatist insanların başındadır, birincisidir. Şartlar neyse, ona göre hemen formülünü yapar. Tabii istekleri olur. Beğenmediği kadroya da transfer yapılamayacaksa gitmez" dedi.