Eneramo'dan sevindirici haber

Eneramo'dan sevindirici haber
Eneramo'dan sevindirici haber
Nijeryalı oyuncunun futbol oynamasına engel bir durumu olmadığı belirlendi.

Övünç ÖZDEM / LIENZ (DHA) - Yeni sezon hazırlıkları için Avusturya'nın Lienz bölgesinde bulunan Beşiktaş , bu sabah yaptığı antrenman ile çalışmalarını sürdürdü.

"Fenerbahçe ile dosyamız farklı"


Teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde kondisyon ağırlıklı geçen antrenmanda futbolcular iki grup halinde çalıştılar. Belli süreler dahilinde bir grup koşu yaparken diğer grup, kuvvet arttırıcı çalışmalar yaptı. Kale direğine takılan aletler ile üst kas gruplarını güçlendirmeye yönelik çalışmalar yapıldı. Oyuncuları oldukça zorlayan antrenman yaklaşık bir buçuk saat sürdü.

Çalışmaya tedavisi süren Uğur Boral dışında tüm oyuncular katıldı. Yorucu geçen antrenmanın bitişini oyuncular alkışlayarak kutladılar. Futbolcular zorlu geçen antrenmanın yorgunluğunu içi buzlu su ile dolu olan büyük kovalara girerek atmaya çalıştılar. Ersan ise eline aldığı hortum ile takım arkadaşlarını serinletti.

Beşiktaş hisse satıyor


ENERAMO MÜJDESİ

Siyah-beyazlı takımın prensip anlaşmasına vardığı Michael Eneramo, kalbinde tespit edilen ritim bozukluğu nedeniyle geniş kapsamlı kontrolden geçirilmişti. Yaklaşık 1 hafta süren kontrolleri sonucu Nijeryalı oyuncunun futbol oynamasına engel bir durumu olmadığı belirlendi. Eneramo'nun en geç 2 gün içinde Avusturya'ya gelerek kampa dahil olacağı öğrenildi.

BİLGİ VERDİ

Antrenman sırasında Hırvat teknik adam, saha kenarında çalışmayı takip eden yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları ile bir süre sohbet etti.

Futbolcuların son surumu hakkında bilgi veren Bilic'in, Queens Park Rangers maçıyla ilgili Torunoğulları ile konuştuğu öğrenildi. Bilic'in takımın eksiklikleri hakkında da bilgi verdiği öğrenirken, yapılması düşünülen transferler hakkında bilgi alış verişinde bulundukları kaydedildi. Siyah-beyazlılar, akşam saatlerinde yapacakları antrenman ile günü tamamlayacak.

Fenerbahçe ve Beşiktaş'a büyük müjde