Engin Baytar noktayı koydu

Engin Baytar noktayı koydu
Engin Baytar noktayı koydu
Sarı-kırmızılı oyuncu Engin Baytar, son günlerde hakkında çıkan 'kavga' haberleri üzerine açıklama yaptı.

Radikal.com.tr - Engin Baytar, Sivasspor maçı öncesi takım arkadaşı Bruma ile kavga ettiği ve Portekizli oyuncunun kendisine yumruk attığı şeklindeki iddiaya yanıt verdi.

Cimbom'a Muslera müjdesi


Galatasaray 'ın tecrübeli futbolcusu, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Dany ile yumruklaştığım haberlerinin üzerinden 3 gün geçmeden bu kez de yine gerceği yansıtmayan Bruma ile yumruklaştığım haberleri çıktı. Salı günü maç sonrasında gerçekleştirilen basın toplantısında da herhangi bir takım arkadaşımla hiçbir zaman bu tarz bir olumsuzluğu yaşamadığımı üzerine basarak vurgulamış olmama rağmen bugün yine aynı türde bir haber çıkmasını çok düşündürücü buluyorum. Öncesnde Dany, şimdi ise Bruma ile kavga ettiğim yönündeki haberlern ne kadar tutarsz ve yalan olduğunun eminim ki sizler de farkindasınızdır" ifadelerini kullandı.

Engin Baytar "Bu sefer ilgili kişiler tarafından anlaşılacağımı umut ederek tekrar söylüyorum ki; ne Dany, ne Bruma ne de takımdaki herhangi bir arkadaşımla aramda en ufak bir kavga yaşanmamıştır" tweeti ile 'kavga' haberlerini yalanladı.

Sneijder geri döndü