Engin Baytar yönetimle anlaştı

Engin Baytar yönetimle anlaştı
Engin Baytar yönetimle anlaştı
Galatasaray'da sezon başından bu yana kadro dışı olan Engin Baytar, alacaklarından vazgeçip devre arasında bonservisini alıyor.

Sarı-kırmızılı takımda sezon başında kadro dışı bırakılan Engin Baytar, yeni takımını bulmak üzere. Devre arasında Galatasaray ile iplerini koparmasına kesin gözüyle bakılan Engin Baytar'ın, yönetimle anlaşma sağladığı ortaya çıktı.

Prandelli 10 milyon Euro istiyor


Fanatik'in haberine göre; kulüpten geçmişe dönük 1.1 milyon Dolar alacağı olan tecrübeli futbolcunun, alacaklarını bırakıp bonservisini ücretsiz olarak alacağı bildirildi. Engin'in önümüzdeki hafta içerisinde yönetimle son kez masaya oturup sözleşmesini feshedeceği öğrenildi.

Galatasaray'daki gelişmeleri Hannover 96'nın hocası Tayfun Korkut'un yakından takip ettiği ileri sürüldü. Genç teknik adamın, sarı-kırmızılı oyuncuya, "Bonservisini aldıktan sonra gel konuşalım" dediği iddialar edildi.

CEYHUN DA GİTMİŞTİ

Hannover 96, sezonun ikinci yarı hazırlıklarını Antalya 'da yapacak. Alman ekibi 6 Ocak'ta Türkiye 'ye gelerek, çalışmalara başlayacak. Tayfun Korkut ile Engin Baytar'ın, Antalya'da bir araya gelerek el sıkışması bekleniyor.

Bilindiği üzere Galatasaray'la geçtiğimiz sezon sonunda sözleşmesi sona eren Ceyhun Gülselam da bonservis bedeli olmadan Hannover 96'ya transfer olmuştu.

İşte Hamzaoğlu'nun Pandev kararı!