Engin Baytar'a yumruk!

Engin Baytar'a yumruk!
Engin Baytar'a yumruk!
Galatasaray'da olaylar ve kavgalar bir türlü bitmek bilmiyor... Medyaya yansıyan iddialar 'Yok artık... Bu kadarına da pes' dedirtiyor.

Bu sezon adeta 'Dövüş Kulübü'ne dönen Cimbom'da son bomba olarak 'Engin ile Dany kavga etti' iddiası ortaya atıldı. Ancak işin aslında Engin'in Dany ile değil, Portekizli genç yıldız Bruma ile kapıştığı belirlendi.

Sneijder geri döndü


Habertürk'te yer alan habere göre; Sivasspor maçından 2-3 gün önce yapılan idmanda bir hayli gergin olan Engin ile Bruma'nın çalışma sonrası tartıştığı belirtildi. Bir anda 2 oyuncu birbirinin üzerine yürürken, Bruma'nın Engin'e üst üste 3 yumruk birden attığı belirtildi.

Tecrübeli oyuncunun büyük şaşkınlık yaşadığı, araya giren kaptan Sabri'nin arkadaşlarını ayırdığı ve bu olayın bir sır gibi saklanmaya çalışıldığı ifade edildi.

Engin Baytar, Dany ile kavga ettiklerine dair çıkan haberler sonrası, "Bahsi geçen iddia tamamen hayal ürünüdür. Takımda herhangi bir arkadaşımla aramda bu tarz bir durumun yaşanması söz konusu bile olamaz" diye tweet atmıştı.

G.Saray-Elazığ 7. randevuda