Epureanu'dan 3 yıllık imza

Epureanu'dan 3 yıllık imza
Epureanu'dan 3 yıllık imza
Spor Toto Süper Lig ekibi İstanbul Başakşehir, Rusya'nın Anzhi takımından transfer ettiği Moldovalı futbolcu Alexandru Epureanu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

İSTANBUL - Başakşehir Stadı'nda düzenlenen ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Transfer Komitesi üyeleri Ahmet Ketenci ve Mesut Altan'ın katıldığı imza töreninde, stoper mevkinde forma giyen 28 yaşındaki Alexandru Epureanu kendisini 3 yıllığına lacivert-turunculu renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Ahmet Ketenci, teknik direktörleri Abdullah Avcı 'nın isteği doğrultusunda transferi gerçekleştirdiklerini belirterek, "Moldova Milli Takım'nın kaptanı olan Epureanu ile 3 yıllık sözleşme imzalıyoruz. Takımıza güç katacağını düşünüyoruz. Hem bizim hem de oyuncu için hayırlı olsun" derken, Mesut Altan da iyi bir oyuncu transfer ettiklerini söyledi.

Alexandru Epureanu, futbol oynamak için çok iyi bir takıma geldiğini dile getirerek, transferinden dolayı mutlu olduğunu anlattı.

Bu arada İstanbul Başakşehir'in anlaşmaya vardığı Ferhat Öztorun ile ilerleyen günlerde sözleşme imzalayacağı öğrenildi. (AA)