Eray'la dalga geçtiler

Eray'la dalga geçtiler
Eray'la dalga geçtiler
Muslera'nın sakatlığında kaleyi koruyan genç oyuncunun kazandığı ücret, Ekstra Bladet Gazetesi'ne haber oldu.

Eray İşcan'ın Galatasaray 'da en az ücret alan oyuncu olduğuna dikkati çeken gazete , Parken Stadı'nda sosisli sandviç satanların daha çok kazandığını ve bu oyuncu kadar kazanmaları durumunda hemen istifa edeceklerini yazdı.

Drogba'yı kızdıran hareket!


Sabah'ta yer alan habere göre; Didier Drogba, Felipe Melo ve Burak Yılmaz'ın 30 milyon Kron civarında kazandıklarını belirten Ekstra Bladet, genç file bekçisinin 200 bin Kron yıllık maaş ile Danimarka'da bir işçi kadar bile kazanamadığını vurguladı.

"TAFO'YU DİNLEDİM"

Eray, 1-0 mağlup oldukları Kopenhag maçı sonrası şunları söyledi:
"Tafo (Taffarel) rahat olmamı söyledi. Onun gibi bir hoca ile çalışıyorsanız söylediklerini dikkate almalısınız. Karşı karşıya kaldığım pozisyonda açıldım ve çıkardım. O pozisyonla kendime güvenim geldi."

196 DAKİKADA 3 GOL

Galatasaray'ın 1991 doğumlu kalecisi Eray İşcan, iki sezonda sadece 4 resmi maçta görev yaptı. Toplamda 196 dakika sahada kalan Eray, bu sezon 4. haftada Antalyaspor ve dün Kopenhang karşısında 11'de maça başladı. Geçen sezon 32. haftada Sivasspor karşısında son 10 dakika, Türkiye Kupası'nda Balıkesirspor'a karşı son 6 dakika görev almıştı. Eray, 196 dakika içinde kalesinde ise 3 gol gördü.

Mancini'nin dediği çıktı, ama...

Ceyhun sorusuna yanıt