Erciyesspor'dan Lugano hamlesi

Erciyesspor'dan Lugano hamlesi
Erciyesspor'dan Lugano hamlesi
Kayseri Erciyesspor, 2014 Dünya Kupası'nda Uruguay forması giyen, Fenerbahçeli eski futbolcu Lugano'nun bonservisini elinde bulunduran PSG ile görüşme yaptı.

Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Ziya Eren, Dünya Kupası'nda Uruguay forması giyen Diego Lugano'nun transfer için Paris Saint Germain Sportif Direktörü ile bizzat kendisinin telefon görüşmesi yaptığını söyledi.

Lugano'nun Fenerbahçe 'de hırs ve başarısıyla dikkati çektiğini belirten Eren, "Lugano'yu renklerimize katmak için gerekli girişimleri yaptık. Fransız kulübü Lugano'nun bonservisini yarıya indirme isteğimizi dikkate alacaklarını bildirdi. Kulüp yöneticileri, Dünya Kupası maçları ardından Lugano ile ile birlikte bizim de bir araya gelebileceğimizi bildirdi. Böylesine tecrübeli ve Türk futbolunu yakından tanıyan bir oyuncuyu kadromuza katma konusunda ısrarlıyız" dedi.

Teknik direktör Bülent Korkmaz ile önümüzdeki günlerde sözleşme imlayacaklarını belirten Erciyesspor Başkanı, Kayseri Erciyesspor'un 2014-15 sezonu için loca ve kombine bilet satışları konusunda yabancı bir pazarlama şirketiyle görüştüğünü bildirdi. Eren, kurumsal bir çerçevede loca satışlarının bu şirket tarafından gerçekleştirileceğini, mavi-siyahlı taraftarında e-bilet uygulaması nedeniyle şimdiden internet üzerinden pasolig başvurusu yapmalarını istedi. Oktay ENSARİ (DHA)