Erdoğan, Alex'i Dolmabahçe'de ağırladı

Erdoğan, Alex'i Dolmabahçe'de ağırladı
Erdoğan, Alex'i Dolmabahçe'de ağırladı
Başbakan RecepTayyip Erdoğan, Fenerbahçe ile yollarını ayıran Alex De Souza ile Dolmabahçe'deki çalışma ofisinde görüştü

İSTANBUL - Fenerbahçe 'den olaylı bir şekilde ayrılan Brezilya'lı futbolcu Alex De Souza ülkesine gitmeden önce Başbakan Erdoğan 'ı ziyaret ediyor. Başbakanın daveti üzerine gerçeleştiği öğrenilen görüşme planlandığı gibi saat 16:30'da başladı. Eşi Dianne ile birlikte Başbakanlık Ofisine gelen Alex'in takım elbise giymesi dikkat çekti. Ayrıca Alex'ten bir süre önce de ofise Rıdvan Dilmen geldi. Başbakan'ın Alex'e vereceği hediyeler de kameralar tarafından görüntülendi. Hediyelerden birinin büyük boy bir hat tablosu olduğu görüldü. Alex De Souza ile Başbakan Erdoğna'ın görüşmesi 1 saatin üzerinde sürdü.

Alex önceki gün düzenlediği toplantıda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ın kendisini aradığını da açıklamış, “Başbakan, Samet aracılığıyla beni aradı. 8 yıllık süreyle ilgili olarak beni tebrik etti. Benden gidiş tarihim belli olduğunda bilgi vermemi istedi” diyerek Fenerbahçeliliği ile bilinen Erdoğan’ın kendisiyle bir görüşme yaptığını söylemişti.

 (radikal.com.tr, dha)