Erdoğan Arda'nın saçlarına takıldı

Erdoğan Arda'nın saçlarına takıldı
Erdoğan Arda'nın saçlarına takıldı
İspanya'da Atletico Madrid'li Arda ve Emre ile bir araya gelen Başbakan Erdoğan, değişik saç modeliyle dikkat çeken Arda'ya "Burada berber yok galiba" sözleriyle takıldı.

İspanya’da temaslarda bulunan Başbakan Erdoğan , son olarak İspanya'nın Atletico Madrid takımında forma giyen milli futbolcular Emre Belözoğlu ve Arda Turan'ı kabul etti. AK Parti İstanbul Milletvekili ve eski Galatasaraylı futbolcu Hakan Şükür'ün de yer aldığı görüşme, yaklaşık yarım saat sürdü. Belözoğlu ve Turan, Başbakan Erdoğan'a, torunları için imzalı forma hediye etti.

Görüşmenin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan futbolcular, Başbakan Erdoğan'dan tavsiyeler aldıklarını söyledi.

Emre Belözoğlu, Başbakan Erdoğan'ın kendilerini İspanya'da bir elçi gibi gördüğünü ve buna uygun hareket etmeleri tavsiyesinde bulunduğunu vurguladı.

'BURADA BERBER YOK GALİBA'
Arda Turan ise saç modelinin Başbakan Erdoğan'ın dikkatini çektiğini belirterek, ''Başbakanımız 'burada berber yok galiba' sözleriyle takıldı. Bende 'İspanya'da kriz olduğu için efendim' dedim'' ifadesini kullandı.

'SİYASET YAPMAYACAKSAN OLUR'
Arda Turan, gazetecilerin, ''Başbakan Erdoğan çıkarken son olarak sana bir şey söyledi'' demesi üzerine, ''Sizin burada beklediğinizi söyledim. 'Gazetecilere açıklama yapalım mı' diye görüşünü almak istedim. Başbakanımız da (siyaset yapmayacaksan olur) esprisiyle karşılık verdi'' dedi.

Belözoğlu, Başbakan Erdoğan'ın torunları Ahmet Akif ve Ömer Tayyip'e, hatıra olarak birer çocuk forması yaptırdıklarını belirtti.

Bu arada Milli futbolcular Emre Belözoğlu ve Arda Turan, otel lobisinde Başbakan Erdoğan'ı beklerken, heyette bulunan bakanlarla fotoğraf çektirip, sohbet etti.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, lobideki İspanyollarla Belözoğlu ve Turan'ı tanıştırdı.