Erdoğan'dan yazılı istifa

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, yönetim kurulu üyeliğinden resmen istifa etti. Erdoğan, dün sabah 08.30'da istifa dilekçesini kulübe göndererek, görevinden ve yöneticilikten ayrıldı.

İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, yönetim kurulu üyeliğinden resmen istifa etti. Erdoğan, dün sabah 08.30'da istifa dilekçesini kulübe göndererek, görevinden ve yöneticilikten ayrıldı. Erdoğan istifa dilekçesinde, "Kendime has prensiplerim ve değer verdiğim bazı etik sebepler nedeni ile yönetim kurulu üyeliğimden istifa ediyor, şahsınızın, yönetim kurulunun ve kulübümüzün başarılarının devamını bütün içtenliğimle diliyor, sevgi ve saygılarımı arz ediyorum" dedi.
Siyah-Beyazlı ekibin iletişim komitesi başkanı Mete Düren, Levent Erdoğan'a, bir televizyon kanalına verdiği demeç nedeniyle tepki göstererek, "Beşiktaş yönetim kurulu, başkanımız Serdar Bilgili yönetiminde son derece demokratik, katılımcı, çağdaş bir yapı sergilemekte ve bu çalışma şeklinin ve disiplinin sonuçları Türk spor kamuoyu tarafından takdirle izlenmektedir" dedi. Levent Erdoğan, televizyon kanalına yaptığı açıklamada, yöneticilerin "terbiyeli bir maymun gibi sadece kafa salladıkları"nı iddia etmişti. (Spor Servisi)