Ergin Ataman 2 maç yok!

Ergin Ataman 2 maç yok!
Ergin Ataman 2 maç yok!
Son 3 aydır yaşadığı yoğun iş ve uçuş temposuna bağlı olarak vücut direnci düşen ve zatürre teşhisi konulan Ergin Ataman'a, lig maratonu öncesinde seyahat yasağı geldi. Ataman, takımının ilk 2 maçına gidemeyecek.

Sarı-kırmızılı ekibin tecrübeli antrenörü Ergin Ataman, zatürre teşhisi nedeniyle hastanede tedavi altına alınmıştı. Henüz taburcu edilmeyen Ataman’a, doktorlar tarafından seyahat yasağı getirildiği öğrenildi. Son 3 aydır yaşadığı yoğun ve uçuş temposuna bağlı olarak vücut direnci düşen Ergin Ataman’ın, toparlanması ve iyileşme sürecinin sorunsuz şekilde tamamlanması için dinlenmesi gerektiği belirtilirken, önümüzdeki süreci ilaç tedavisiyle geçirecek.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; bu doğrultuda, ligin ilk haftasında deplasmanda oynanacak olan Trabzonspor Medical Park maçında Ataman, takımın başındaki yerini alamayacak. Ayrıca 14 Ekim’deki Neptunas Klaipada sınavında da Ergin hoca, yerini yardımcısına bırakacak. Ataman’ın yokluğunda sarı-kırmızılı ekibi Yağızer Uluğ, başantrenör olarak yönetecek.   

MİLLİ TAKIMDA DA YAŞADI

Ergin Ataman’ın sağlık sorunları bir süredir kendisini fena halde rahatsız ediyordu. Son olarak 10 Eylül ’de Sırbistan’la oynanan milli maçta sesi kısılan Ataman’ın yerine Ay-Yıldızlı ekibimizi yardımcısı Ufuk Sarıca yönetmişti.