Ergin Ataman'a olay sözler

Ergin Ataman'a olay sözler
Ergin Ataman'a olay sözler
Fenerbahçe Ülker Basketbol Şubesi Direktörü Nedim Karakaş, Galatasaray Liv Hospital Antrenörü Ergin Ataman için sert ifadeler kullandı.

Basketfaul’e demeç veren Nedim Karakaş, Galatasaray Liv Hospital Antrenörü Ergin Ataman’ın Beko Basketbol Ligi'ndeki maç günü ile ilgili çıkışına yanıt verdi.

"Fenerbahçe'yi ezerek yendik"


Bir Fenerbahçe taraftarının Euroleague takımlarının kaç saat sonra lig maçına çıktıkları ile ilgili hazırladığı tabloyu paylaşan Karakaş, bu konuda en fazla Fenerbahçe’nin mağdur edildiğini belirtti.

"AĞLAYAN ÇOCUK GİBİ"

Ataman’ın Fenerbahçe Ülker maçından sonraki demecinin de mürekkebinin kurumadığını ifade eden Karakaş şunları söyledi:
“Her fırsatta Fenerbahçe ve Fenerbahçeliler’e saldırmayı kendisine görev edinmiş Ergin Ataman’a bu işlerden uzak durmasını tavsiye ediyorum. Bizi yendikleri maçtan sonra verdiği demeçlerin mürekkebi kurumadı. Hafızalarımızda sıcaklığını koruyor. Bu maçta basına yansımayan ancak basın tribününe dönerek koçumuzla ilgili sözler de tarafımızca bilinmektedir. Sürekli TBF’nin maç programlarında kimin mağdur olduğu söyleyen Ergin Ataman’a da bir taraftarımızın yaptığı çalışmayı okumasını öneririz. Galatasaray Euroleague maçlarının ardından toplam 591 saat sonra TBL maçlarına çıkmış. Fenerbahçe Ülker toplam 504, Anadolu Efes ise 531 saat sonra lig maçlarını oynamış. Kimin mağdur edildiği ortada. Eğer TBF ile ayrı bir alışverişi varsa bizi hiç karıştırmasın. Ayrıca sezon başından beri TBF’nin aldığı bütün kararların da Galatasaray lehine olduğunu unutmasın. Şu anda yönergelerde 8 yabancıdan fazla izin olmamakla birlikte Galatasaray’ın elinde halen 9 yabancı lisansı olduğunu hatırlatırım. Onlara bu imkanı da TBF sağladı. Ağlayan çocuk gibi sürekli ‘bana bana’ diyor. Bu huyundan vazgeçsin.”

'Bu takımın tek patronu benim'