Ergin Ataman'dan Aziz Yıldırım'a cevap

Ergin Ataman'dan Aziz Yıldırım'a cevap
Ergin Ataman'dan Aziz Yıldırım'a cevap
A Milli Basketbol Takımı ve Galatasaray Başantrenörü Ergin Ataman, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisi hakkında kullandığı ifadelere yanıt verdi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın dün CNN Türk’te konuk olduğu 'Spor Özel' programında, A Milli Basketbol Takımı ve Galatasaray Başantrenörü Ergin Ataman’a yönelik sözlerine yanıt geldi.

Bir Televizyon programında konuşan Ataman, "Gündemimde Aziz Yıldırım yok, A Milli Takım var. Eminim Türk halkının da gündeminde, Türk basketbol takımının ilk 5'e girmesi ve olimpiyatlara katılması var. Benim gündemimde ne Galatasaray ne Fenerbahçe yok, milli takım var." ifadelerini kullandı.

Kendisinin bulunduğu konum ile ilgili ‘demogoji yapıldığı söyleyen başarılı antrenör," Türkiye 'ye hizmet etmek için görev yapıyoruz. Bize verildi bu görev, biz yapıyoruz." dedi.

"FENERBAHÇE BAŞKANI MUHATABIM DEĞİL"

Aziz Yıldırım’ın, CNN Türk’te katıldığı ‘Spor Özel’ programında, kendisine yönelik söylediği "Ergin Ataman demiş ki; 'Biz vatan görevi yapıyoruz.'  Vatan görevi yapanlar takımı alıp İtalya'ya gitmesin. Diyarbakır'a gidip halkın yanına gitsin." sözlerinin kendisine sorulması üzerine Ataman, "Türk Milli Takımı'nda Türkiye'ye hizmet için çok yorucu bir çalışma içerisindeyiz. Galatasaray ile Fenerbahçe'ye karşı oynarız, o zaman bu sözler olur" ifadelerini kullandı ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın kendisinin muhatabı olmadığını ifade etti.