Ergün: Daha sakin olmalıyız

Galatasaraylı futbolcu Ergün, ligin sonu yaklaşırken bazı gerginliklerin yaşanmasının normal olduğunu belirterek, "Ancak hepimiz daha sakin olmalıyız" dedi.

İSTANBUL - Galatasaraylı futbolcu Ergün, ligin sonu yaklaşırken bazı gerginliklerin yaşanmasının normal olduğunu belirterek, "Ancak hepimiz daha sakin olmalıyız" dedi. Özel Florya Koleji öğrencilerinin en centilmen futbolcu olarak seçtikleri Ergün ile en profesyonel futbolcu seçilen kaptan Bülent, dün okulda düzenlenen törenle ödüllerini aldı.
Ligin bitimine 4 hafta kaldığını ve tüm maçları kazanmak zorunda olduklarını belirten Ergün, "Beşiktaş maçı final olarak gözüküyor, ama bizim o karşılaşmaya kadar iki maçımız daha var. Onları da kazanmalıyız. Tabii ki bu nedenle sinirler de gerilebiliyor. Futbolcular olarak efor sarfettiğimiz için, kendimizi kontrol etmemiz zorlaşıyor. Ancak, ligin bu en zor haftalarında hepimiz sakin olmalıyız" diye konuştu.
Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Bülent Korkmaz da Galatasaray Kulübü'ne 11 yaşında geldiğini belirterek "Bütün hayatım burada geçti" dedi. Galatasaray'da oynamanın kendisi için çok önemli olduğunu anlatan Bülent, faal sporculuk yaşamının sona ermesinin ardından yine futbolun
içinde olacağını söyledi. (Spor Servisi)