'Erik Gerets istediğiyle görüşebilir'

Galatasaray Kulübü aylık olağan divan kurulu toplantısı yapılırken, başkan Özhan Canaydın, tek hedeflerinin ligi şampiyon olarak bitirmek olduğunu söyledi.

İSTANBUL - Galatasaray Kulübü aylık olağan divan kurulu toplantısı yapılırken, başkan Özhan Canaydın, tek hedeflerinin ligi şampiyon olarak bitirmek olduğunu söyledi. Başkan Canaydın, Seyrantepe Projesi için gerekli protokolü imzaladıklarını da açıklarken, stadın 120 bin metrekare arsa üzerine yapılacağını belirtti. Riva arazisinin değerlendirilmesi için çalışmaların devam ettiğini kaydeden Özhan Canaydın, bu konuda da en son noktaya geldiklerini söyledi. Toplantıda kulübün bankalara kısa ve uzun vadede toplam borcunun 65.7 milyon ABD Doları olduğu kaydedildi.
Öte yandan Özhan Canaydın, teknik direktör Erik Gerets'in Anderlecht'le görüşüp anlaştığı şeklindeki iddialara açıklık getirerek, "Öyle bir şey olduğunu tahmin etmiyorum. Ama herkes herkesle görüşebilir. Gerets'in 2 artı 1 yıllık sözleşmesi var. Opsiyonu o ya da biz kullanabiliriz. Sezon sonunda görüşerek buna karar vereceğiz" dedi. (Spor Servisi)