Erkan Zengin, Mehmet Ekici'ye yumruk attı!

Erkan Zengin, Mehmet Ekici'ye yumruk attı!
Erkan Zengin, Mehmet Ekici'ye yumruk attı!
Osmanlıspor karşısında 3-1 kaybedilen maçın ardından Erkan Zengin, soyunma odasına söylenerek girdi. Buna sinirlenen Mehmet Ekici "Sen de her şeye konuşuyorsun" derken, Erkan takım arkadaşını yumrukladı.

Trabzonspor'da Onur Kıvrak-Sportif Direktör Süleyman Hurma ve Özer-Hurmacı-Medjani arasında yaşanan tatsızlıkları gölgede bırakacak bir gerilim yaşandığı ortaya çıktı. Bordo-mavili takımın geçtiğimiz hafta 10 kişilik Osmanlıspor'a 3-1 yenildiği maçın ardından soyunma odası bir anda karıştı.

Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; Erkan Zengin 'in, Mehmet Ekici’yi yumrukladığı iddia edildi. Erkan Zengin, 3-1 kaybedilen maç sonrası soyunma odasına söylenerek girdi. Buna sinirlenen Mehmet Ekici, “Sen de her şeye konuşuyorsun” dedi. Erkan da bu söze şok bir karşılık verdi ve bir anda Mehmet Ekici’ye yumruk attı. Herkesin içinde yumruğu yiyen Mehmet Ekici neye uğradığını şaşırdı. Olayın şokuyla Mehmet Ekici tepkisiz kaldı, Erkan Zengin de soyunma odasının arka tarafına kaçtı. Erkan Zengin’in Galatasaray maçının ardından soyunma odasında Marko Marin’i de fırçaladığı belirtildi.

Şota Arveladze isyan etti

TESİSLERE BİLE UĞRAMIYOR!

Trabzon’da yaşanan bu büyük olayın ortaya çıkmasının ardından Mehmet Ekici’nin son 3 gündür idmanlara çıkmamasının nedeni de böylece belli oldu. Mehmet’in yumruk yediği için olayı onur meselesi haline getirdiği ve günlerdir gözüne uyku girmediği öğrenildi. Usta frikikçinin tesislere bile uğramadığı belirtildi. Öte yandan dün kulüpten yapılan açıklamada Mehmet Ekici’nin sakatlığı nedeniyle 3 hafta oynayamayacağının ifade edilmesi şaşkınlık yarattı.

ONUR'DAN EKİCİ'YE DESTEK

Yaşanan bu tatsız olaydan birkaç gün sonra kaptan Onur Kıvrak’ın, Mehmet Ekici ile bir görüşme yaptığı ileri sürüldü. Onur’un, Ekici’ye “Erkan Zengin sana yanlış yaptı” dediği öğrenildi.

Öte yandan Osmanlıspor maçının ardından 6 gün geçmesine karşın Erkan Zengin’in, Mehmet Ekici’den özür dilemediği de belirtildi.

Trabzonspor 1-2 Konyaspor