Erkan Zengin şaştı kaldı!

Erkan Zengin şaştı kaldı!
Erkan Zengin şaştı kaldı!
Karabükspor maçında bordo-mavili taraftarların yuhaladığı Erkan Zengin'in, "Taraftarın tepkisini anlamadım. Şaşkınım. Hep iyi olmam gerektiğini anladım" dediği öğrenildi.

Devre arası transfer döneminin gözdesiydi Erkan Zengin ... Fenerbahçe ile Trabzonspor , Eskişehir’in yıldızını almak için kıyasıya bir yarışın içine girmiş, mutlu sona bordo-mavililer ulaşmıştı. Erkan, Trabzonspor’la çıktığı ikinci maçta 2 asist yaparak kalitesini göstermişti. Ancak 29 yaşındaki kanat oyuncusu, o günden sonra adeta sessizliğe gömüldü. Son haftalarda kötü performans sergileyen Erkan’a, son olarak Karabük’le oynanan karşılaşmada 80. dakikada oyundan çıkarken taraftarlar tepki göstermişti.

Ersun Yanal çıldırdı, küfür etti!

Habertürk Gazetesi'nde yer alanh habere göre; kendisine yönelik yapılan eleştirilere çok şaşıran bordo-mavili oyuncu, Eskişehir’den takım arkadaşı Trabzonsporlu Aytaç Kara ile dertleşti. Futbol hayatında ilk kez bu çapta bir tepki aldığını belirten Erkan’ın, “Taraftarların neden böyle bir tepki verdiğini anlamadım. Çok şaşkınım. Büyük takımda oynamak gerçekten çok zor. Hep iyi olmam gerektiğini anladım. Bundan sonra daha çok çalışarak taraftarın gönlünü kazanacağım” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Morali bir hayli bozuk olan Erkan’ın, teknik direktör Ersun Yanal'la da bu konu hakkında görüştüğü belirtildi.   

İbrahim Hacıosmanoğlu hakkındaki yakalama kararı kaldırıldı