Erman Kılıç: Artık Fatih Terim benim için sıradan bir isim

Erman Kılıç: Artık Fatih Terim benim için sıradan bir isim
Erman Kılıç: Artık Fatih Terim benim için sıradan bir isim
Galatasaray'dan Eskişehirspor'a transfer olan Erman Kılıç, eski takımı ve teknik direktörü Fatih Terim hakkında ağır konuştu: adil olduğunu düşündüğüm için Galatasaray'a geldim, yanılmışım

Erman Kılıç, Eskişehirspor'a attığı imzadan sonra Beyaz TV'den Mustafa Çevik'e konuştu. Erman; "Ben Sivas'tan ayrıldığım zaman Beşiktaş , Trabzonspor ve Bursaspor bana talip oldu. Fatih Terim'in adaleti için Galatasaray 'a geldim, yanılmışım" açıklamasında bulundu.

Erman; "Antrenman kaçırmadım. Kamp döneminde varımı yoğumu verdim. Galatasaray taraftarı ile buluşmayı beklerken Şampiyonlar Ligi listesine alınmayarak şok oldum. 250 bin euro para kazandırıp gidiyorum. Fatih Terim benim için artık sıradan bir isimdir. Ben çalıştım, 3 ay boyunca kulüp arayanı tercih etti" dedi.

Sezon başında Sivasspor'dan bonservissiz olarak Galatasaray'a gelen Erman; "Tipimle bile alay edildi. Galatasaray maçını dört gözle bekliyorum. Eskişehirspor ile anlaştım, çok mutluyum. Galatasaray taraftarını hiç unutmayacağım" diyerek sözlerini noktaladı. (Beyaz TV)