Ersan Gülüm: Feyenoord'dan korkmuyoruz

Ersan Gülüm: Feyenoord'dan korkmuyoruz
Ersan Gülüm: Feyenoord'dan korkmuyoruz
Beşiktaşlı futbolcu Ersan Adem Gülüm, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda eşleştikleri Hollanda'nın Feyenoord takımından çekinmediklerini söyledi.

İSTANBUL - İngiltere kampında BJK TV'nin sorularını yanıtlayan Ersan Adem Gülüm, stadın bitmesini sabırsızlıkla beklediklerini ve coşkulu taraftarların önünde oynamayı çok özlediklerini dile getirdi.

Şampiyonlar Ligi ön elemesinde Feyenoord ile yapacakları maçlara değinen tecrübeli oyuncu, "Bizim kalitemiz ortada. Feyenoord'dan korkmuyoruz, onlar bizden korksun. Avrupa 'da oynamayı özledik. Turu geçmek için ne gerekiyorsa yapacağız. İnşallah Şampiyonlar Ligi'ne katılacağız. Avrupa maçlarına taraftarlarımızla çıkınca statta bambaşka bir atmosfer oluyor. Bize güvensinler. Rakibimize nasıl bir taraftar olduğumuzu gösterelim" diye konuştu.

Keyifli bir kamp dönemi geçirdiklerini vurgulayan siyah-beyazlı oyuncu, "İlk kampta güç topladık, İngiltere kampında da bol bol maç yaparak gücümüzü test ediyoruz. Umarım ciddi bir sakatlık olmadan kampı tamamlayacağız. Üç kulvarda yer alacağız. Yeni sezon için verimimi artırmaya çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

Ersan, yeni sezonda ligi şampiyon olarak tamamlamayı ve Avrupa'da gidebildikleri kadar ilerlemeyi amaçladıklarını sözlerine ekledi. (AA)