Ersan Gülüm: Hiç şüphem yok

Ersan Gülüm: Hiç şüphem yok
Ersan Gülüm: Hiç şüphem yok
Beşiktaşlı futbolcu Ersan Adem Gülüm, UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda yarın Tottenham ile yapacakları maçla ilgili, "Yakın dönemde gösterdiğimizi performansı tekrarlarsak gruptan lider çıkabiliriz" dedi.

İSTANBUL - Ersan Adem Gülüm, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında, Tottenham maçını değerlendirdi.

Değerlendirmesini İngilizce konuşarak yapan Ersan, zor bir maça çıkacaklarını vurgulayarak, "Karşımızda iyi bir rakip var. Ama biz de iyi bir durumdayız. İyi bir seri yakaladık. Tüm oyuncular yükselen bir performans içinde. Yakın dönemde üst üste galibiyetler aldık ve çok iyi gidiyoruz. İki takım da gruptan çıkmayı kesinleştirdi. Ama biz lider çıkmak istiyoruz" diye konuştu.

Yakın dönemde gösterdikleri performansı sahaya yansıtmaları durumunda istedikleri sonucu alacaklarına inandığını belirten Beşiktaşlı futbolcu, "Yakın dönemde gösterdiğimizi performansı tekrarlarsak, hiç şüphem yok gruptan lider çıkabiliriz. Saha içinde, saha dışında takım içinde bir mutluluk var. Teknik ekip de bundan dolayı mutlu. Karşımızda sıkı bir rakip var. Yarın da yüksek bir performans gösterip bu grubu lider tamamlamak istiyoruz" şeklinde konuştu. (AA)