Ersan'dan iddialara yanıt

Ersan'dan iddialara yanıt
Ersan'dan iddialara yanıt
Beşiktaş forması giyen Ersan Gülüm, İspanyol ekibi Malaga'ya transfer olacağı yönünde çıkan haberler hakkında kısa bir açıklamada bulundu.

DHA - Yeni sezon hazırlıklarına Avusturya'nın Lienz bölgesinde devam eden Beşiktaş , yaptığı antrenman ile çalışmalarını sürdürdü. Teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde gerçekleşen antrenmanda 21 Temmuz'da oynanan Schalke 04 maçına ilk 11'de başlayan oyuncular kondisyon ve kuvvet artırıcı çalışmalar yaptı. Kondisyoner Milenko Rok gözetiminde ağır bir antrenman programında çalışan futbolcular, koşuların ardından kale direklerine yerleştirilen aletler ile üst kas gruplarını geliştirmeye yönelik hareketler yaptı.

Malaga'dan Beşiktaş'a resmi teklif


Pilates topu ve ağırlık toplarının yanı sıra, çeşitli kilolardaki ağırlıklarla da çalışan oyuncular, içi buz dolu büyük kovalara girerek yorgunluk attılar. Kovaların içinde sohbet eden Fernandes, Sivok ve Ersan, takımın durumu hakkında değerlendirme yaparken, Ersan arkadaşlarına sık sık su atarak sıcak havadan bunalan oyuncuları serinletti. Diğer futbolcular ise koşuların ardından yarı sahada çift kale maç ile hazırlıklarını sürdürdüler.

"MALAGA'DAN BANA GELEN BİR TEKLİF YOK"

Ersan, kendisi hakkında bir süredir Malaga takımına transfer olacağı yönünde çıkan haberler hakkında kısa açıklama yaptı. Kendisinin böyle bir durumdan haberi olmadığını belirten Ersan, menajerine ve kulübe bir teklif gelmesi halinde konu ile ilgili bilgi verebileceğini dile getirdi.

Beşiktaş 1-1 Schalke 04


ERSAN'DAN 'KAVGA' ŞAKASI

Antrenman sonrası Ersan Gülüm'ün takım arkadaşları ile şakalaşması dikkati çekti. İlk olarak Olcay ile tartışıyormuş gibi yapan Ersan, bir süre Olcay ile karşılıklı olarak atıştı. İki oyuncu birbirlerine değmeyecek şekilde attıkları ayakkabıları suratlarına çarpmış gibi yaparak kendilerini yere bıraktılar. Yerde de bir süre mücadele eden iki futbolcunun sanal kavgasına Oğuzhan da dahil oldu. Daha sonra otele dönmek için kendilerini bekleyen araca binen Ersan, bu sefer de yanında oturan Veli ile tartışıyormuş görüntüsü verdi. Kısa süre birbirleri ile araç içinde mücadele eden iki futbolcu daha sonra gülerek antrenman sahasından ayrıldılar.

PROGRAMA 3 HAZIRLIK MAÇI DAHA DAHİL EDİLDİ

Öte yandan ilk planlamalara göre sezon öncesi 4 hazırlık maçı gerçekleştirecek olan Siyah Beyazlılarda kamp süresi uzatılarak, 3 yeni hazırlık maçı programa dahil edildi. Yeni programa göre Beşiktaş, 24 Temmuz'da Azerbaycan takımlarından Simurg, 31 Temmuz'da İtalyan ekibi Palermo, 2 Ağustos'ta ise Arnavutluk temsilcisi Laçi ile karşı karşıya gelecek.

AVUSTURYALI KADIN SPORCU AYNI SAHADA

Bu arada Beşiktaş'ın antrenman yaptığı sahanın etrafındaki tartan pistte çalışan Avusturyalı kadın sporcu, gazetecilerin ve oyuncuların dikkatini çekti. Tartan pisteki yüksek atlama standında antrenman yapan Lisa Egarter'ın üniversiteler arasında yapılan turnuvalara katılan bir sporcu olduğu ve Amerika'da yaşadığı öğrenildi. Futbolcular antrenman sırasında yüksek atlama antrenmanı yapan genç sporcunun çalışmalarını zaman zaman takip etmeleri gözden kaçmadı.

'G.Saray yanlış yaptı, Trabzon doğru söylemedi'