Ersen Martin: Şu an aklım Trabzonspor'da

Recreativo Huelva Kulübü'ne transferi gerçekleşmeyen Ersen Martin, şu anda aklının Trabzonspor'da olduğunu söyledi. Bordo-Mavili takımın Bolu'da yaptığı kampa katılan Ersen Martin, transferinde yaşanan gelişmeler...

BOLU - Recreativo Huelva Kulübü'ne transferi gerçekleşmeyen Ersen Martin, şu anda aklının Trabzonspor'da olduğunu söyledi. Bordo-Mavili takımın Bolu'da yaptığı kampa katılan Ersen Martin, transferinde yaşanan gelişmeler nedeniyle zor bir hafta geçirdiğini belirtti. Başkan Nuri Albayrak ile transferiyle ilgili konuştuğunu ifade eden Ersen, "Bana kampa katılmamı söyledi. Ben de katıldım. İki kulüp arasında görüşmeler devam ediyor. Şu anda aklım Trabzonspor'da. O nedenle de kamptayım" diye konuştu.
Teknik Direktörü Ziya Doğan, yerine oyuncu alınmadan Ersen'i bırakmak istemediklerini söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, Ersen'in ayrılması durumunda alternatif olarak 4-5 futbolcu ismini yönetime sunduğunu belirterek, "Oyuncu alamadık ve Ersen'i bırakmadık. O profesyonel bir oyuncu. Beni çok iyi anladı" diye konuştu.
Huelva, FIFA'ya gidiyor
Recreativo Huelva Kulübü, Ersen Martin konusunda FIFA'ya gideceğini ve İspanyol Futbol Federasyonu'nun haklı oldukları yolunda kendilerine garanti verdiğini açıkladı. Yönetici Michael Dumois, sözleşme gereği 1 milyon avro olan ödemenin 31 Ağustos Cuma günü yapılamamasının nedenini Trabzonspor'un imzalanan belgeleri sekiz saat geç göndermesi ve banka hesap numarasını yanlış vermesi olarak gösterirken "Trabzonspor ikiyüzlülük yaptı" dedi. (Spor Servisi)