Ersun Yanal çıldırdı, küfür etti!

Ersun Yanal çıldırdı, küfür etti!
Ersun Yanal çıldırdı, küfür etti!
Takım içinde köstebek olduğunu düşünen Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, futbolcularına patladı.

Harcanan milyon Euro'lara rağmen önce Türkiye Kupası'nın ardından UEFA Avrupa Ligi'ne havlu atıp, Süper Lig'de de lider Galatasaray ’dan 14 fark yiyen Trabzonspor’da kazan kaynıyor. Hedeflerden bir bir sapılması üzerine arka arkaya patlak veren krizlerin dışarıya sızmasıyla çılgına dönen Ersun Yanal, Fenerbahçe ’den sonra Trabzon’da da köstebek kriziyle karşı karşıya.

İbrahim Hacıosmanoğlu hakkındaki yakalama kararı kaldırıldı

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; Fenerbahçe'den istifa ettikten birkaç gün sonra soyunma odasındaki küfürlü konuşmalarının basına yansımasıyla şok yaşayan deneyimli teknik adam, şimdi de Erkan Zengin ve Kevin Constant’la yaşadığı tartışmaların bordo-mavili futbolcular tarafından hem yöneticilere hem de medyaya bire bir ispiyonlandığını düşünüyor.

Son olarak kendisine yakınlığıyla bilinen menajer Okan Kartal’ın, çıkan söylentiler sonrası görevinden el çektirilmesi üzerine futbolcularını soyunma odasında toplayan Yanal, şu sözlerle ağzını bozdu:
"Burada olan biteni dışarıya kim sızdırıyorsa onun anasını s... Şunu unutmayın ki o köstebeği bulup gerekeni yapacağım."

Salih Dursun sabır istedi