Ersun Yanal için şok sözler

Ersun Yanal için şok sözler
Ersun Yanal için şok sözler
Fenerbahçeli futbolcu Michal Kadlec, teknik direktör Ersun Yanal'ın kadro tercihini eleştirirken, "Hoca bizimle iletişim kurmuyor" dedi.

Çek oyuncu Michal Kadlec, milli takım kampında teknik direktör Ersun Yanal'ı eleştirdi.

Fenerbahçe'nin Trabzon kararı


Sivassapor karşısında ilk defa bir Süper Lig maçına ilk 11'de başlayan Kadlec, "Kadroda boşluklar vardı ve ilk 11'de başladım. Kasımpaşa ve Elazığspor maçlarında da oynadım, ama sonrasında yine kadroya giremedim. Hatasız oynamıştım. Hocayı direkt suçlamıyorum, ama kadroyu da o oluşturuyor" dedi.

Yanal'ın kendileriyle iletişim kurmadığını söyleyen Çek savunmacı, "Maç taktiği hakkında bilgi alamıyoruz. Bazen antrenmanda öğreniyoruz, bazen kadroyu kurarken, bazen de hiç bilmiyoruz. Burada hala çok fazla ünlü oyuncu var ve hocanın benim neden kadroda olup olmadığım hakkında bilgi vermemesi benim için anlaşılır bir durum değil. Bazen kadroyu son anda öğreniyoruz ve birçok şey değişiyor" şeklinde konuştu.

Yanal'ın kadro seçimi ve yabancı kuralıyla ilgili de yorum yapan Kadlec, "Bazı isimleri kadroya yazmak daha kolay. Kuyt diğer her oyuncudan daha gerekli bir isim. Ancak geriye kalan yabancılardan dördünün oynamaması gerekiyor. Ne yazık ki buna yapabileceğiniz bir şey yok" ifadelerini kullandı.

F.Bahçe'den G.Saray'a penaltı desteği