Ersun Yanal için şok suçlama

Ersun Yanal için şok suçlama
Ersun Yanal için şok suçlama
Sezon başında Eskişehirspor'dan Fenerbahçe'ye giden teknik direktör Ersun Yanal hakkında eski kulübünden çok ağır eleştiriler geldi.

Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Bekir Sıtkı Saraç, yerel bir televizyon kanalında yaptığı açıklamalarda, Fenerbahçe 'nin başına geçen eski teknik direktörleri Ersun Yanal için şok suçlamalarda bulundu.

F.Bahçe'ye 2 milyon üye önerisi


Habertürk'te yer alan habere göre; Fenerbahçe ile anlaşması sonrasında Yanal ile fesih konusunda görüştüklerini belirten Saraç, "Oraya aşırı sarhoş geldi. Ben yakıştıramadım. Başkanın yanına geliyor ve öyleydi. Biz sürekli olarak Türk futbolu ile ilgili konular açtığımız halde Ersun Yanal devamlı olarak, bazı futbolcularımızla ilgili ileri geri bazı laflar söyledi. Futbolcumuzun birisine (1 milyon bulursanız satın çünkü biraz arızalı. Değerini çok büyütüyorlar. Ben Eskişehirspor’da kalsaydım bir dahaki sene oynatmazdım) gibi sözler söyledi" ifadelerini kullandı.

"FUTBOLCULARI RAHATSIZ ETTİ"

Sıtkı Saraç’ın iddiaları bununla da sınırlı kalmadı. Yanal’ın tavırlarıyla ilgili olarak ise Saraç, "Bu yaklaşımları hiç hoşuma gitmedi ve ben de (Eskişehirspor’dan elini çek) dedim. Buna sinirlendi, fesih konusunda problem çıkarttı. Ancak daha sonra Başkanımız Mesut Hoşcan konuyu halletti. Daha sonra o kişi futbolcularımızı rahatsız etmeye başladı" diye konuştu.

Slovakya'da Stoch krizi

O İSİMLER ERKAN İLE VEYSEL Mİ?

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Sıtkı Saraç’ın Ersun Yanal ile ilgili şok suçlamaları kafaları karıştırdı. Özellikle Saraç’ın "Daha sonra o kişi, futbolcularımızı rahatsız etmeye başladı" şeklindeki sözleri kafalara, “Bu oyuncular kim?” sorusunu getirdi. Kırmızı -siyahlı kulübe yakın çevrelerden sızan bilgilere göre, Saraç’ın Yanal’ın rahatsız ettiğini iddia ettiği oyuncuların Erkan Zengin ile Veysel Sarı oldukları öğrenildi.

Kasımpaşa-Fenerbahçe biletleri satışta