Ersun Yanal: Kongre meselesi takımı etkilemesin

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, kongre sürecinde ortaya çıkan 'yönetim krizi' nedeniyle gergin bir hafta yaşadıklarını ve oyuncularının da bundan ister istemez etkilendiğini dile getirdi.

  • Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, kongre sürecinde ortaya çıkan 'yönetim krizi' nedeniyle gergin bir hafta yaşadıklarını ve oyuncularının da bundan ister istemez etkilendiğini dile getirdi. Yanal "Umarım bundan sonraki dönemde bu sorunların etkilerini hissetmeyiz ve sadece takımın performansını düşünürüz" dedi.
  • İki haftadır attığı gollerle Trabzonspor'u galibiyetlere taşıyan Gökdeniz Karadeniz gelecek hafta, ilk yarının son maçında İstanbul'da çıkacakları Fenerbahçe sınavına dikkat çekerek "Üst üste galibiyetler aldık ve yavaş yavaş toparlanmaya başladık. Şimdi ligdeki en önemli maçımızı Fenerbahçe'ye karşı oynayacağız" diye konuştu.
  • İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un çalıştırıcısı Abdullah Avcı, Trabzonsporlu Ayman'ın yedikleri ikinci golden önce centilmenliğe aykırı davranışlar yaptığını ifade ederek "Ayman hariç Trabzonsporlu oyuncuları kutluyorum. Türk futbolunda Ayman gibilerine prim vermeyelim" dedi.