Ersun Yanal, 'koşan bir Alex' istiyor

Ersun Yanal, 'koşan bir Alex' istiyor
Ersun Yanal, 'koşan bir Alex' istiyor
Fenerbahçe'nin teknik patronu Ersun Yanal, 'takımın en önemli eksiği'nin, orta sahada hem oyunu yönlendiren hem de savaşan bir oyuncu olduğunu düşünüyor.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın hayalinde gelecek sezon için hem oyunu çok iyi yönlendirebilecek hem de çok koşacak bir orta saha oyuncusu var. 

Hürriyet
gazetesinin haberine göre, sarı lacivertlilerin teknik patronu, takımında orta saha oyuncuların savunma yönünden çok memnun. Ancak bu futbolcuların yaratıcılık özelliklerinin eksik olması Yanal’ı arayışa itti. Sarı lacivertlilerin teknik patronu, ekibine şimdiden bazı futbolcuları izletiyor. 


EMRE’Yİ ÇOK ARIYOR 

Tam 67 ligde tarama yapan Yanal ve ekibi Fenerbahçe’ye en uygun orta alan oyuncusunu bulmak için çalışıyor. Sarı lacivertli teknik adam, bu sezon sakatlıklardan dolayı çok fazla faydalanamadığı Emre Belözoğlu ’nu da çok arıyor. Özellikle oyunun sıkıştığı anlarda takımı yönlendirecek bir orta saha oyuncusuna ihtiyaç duyan Yanal, tecrübeli futbolcunun bir an önce sakatlıktan kurtularak dönmesini bekliyor.