'Ersun Yanal kötü polisti'

'Ersun Yanal kötü polisti'
'Ersun Yanal kötü polisti'
NTV Spor'da yayınlanan 'Spor Servisi' programının yorumcusu Mehmet Demirkol, Fenerbahçe ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ersun Yanal ile yolların ayrılmasından sonra sarı-lacivertli takımda yaşanan sorunlara dikkati çeken Mehmet Demirkol, "İsmail Kartal takımdaki sorunun ne olduğunu bilmiyor. Ersun Yanal'ın planı şuydu; rakibi nasıl deleceğim? Kuyt ve Sow'un, Caner ve Gökhan'a hem yer açması hem de onlar yokken yerlerine bakması gerekiyor. 3 santrafor gibi oynuyorlar, ama rakibin içinde duruyorlar. Rakip için bunu durdurmak çok kolay. Topu kolay kaybediyorlar ve gol oluyor" şeklinde konuştu.

Ne yaptın Diego! Fenerbahçe şaşkın


Ünlü yorumcu, "Ersun Yanal, Emmanuel Emenike'ye 'O zaman git tenis oyna' dedi. Moussa Sow kiloluydu, 'Oynayamazsın. Sen bana defans için de lazımsın' dedi. Salih Uçan herkesin prensi, ama süre alamadı. Şimdi öyle değil, çalışamasan da oynuyorsun. Geçen sezon ikna olmuştu oyuncular; çalışmazsak bu hoca bizi oynatmayacak. Şimdi çalışan da oynuyor, formsuz olan da" ifadelerini kullandı.

Yanal sonrası Fenerbahçeli oyuncuların rahatladığını iddia eden Demirkol, "Eskiden iyi polis, kötü polis vardı. Ersun Yanal kötü polisti ve oyuncular ona karşı birleşmişti. Kenetlenmiş bir takımdı. Dışarıda kalırlarsa 'forma giyemeyiz' endişesi duyuyorlardı. Emre Belözoğlu o yüzden sezon başında detoks yaptı" dedi.

Fenerbahçe'de Bruno Alves krizi!