Ersun Yanal ne umdu ne buldu!

Ersun Yanal ne umdu ne buldu!
Ersun Yanal ne umdu ne buldu!
Trabzonspor'da teknik direktörlük için adı geçen Ersun Yanal'ın, Kulüp Başkanı Muharrem Usta ve bordo-mavili yöneticiler ile İstanbul'da yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıktı.

Sadi Tekelioğlu'nun görevi bırakacağını açıklamasının ardından teknik direktör arayışına giren Trabzonspor'da yeni yönetimin ilk adresi Ersun Yanal olmuş ve bordo-mavili yöneticiler, tecrübeli çalıştırıcı ile İstanbul'da bir araya gelmişti. Ersun Yanal ile yöneticilerin yaptıkları toplantıda şaşırtan olaylar yaşandı.

TrabzonAjans'ın haberine göre; Başkan Muharrem Usta, Ersun Yanal'ı arayarak yemeğe davet etti. Yanal da bu daveti kabul ederek yemeğe katıldı. Ancak tecrübeli teknik adam, ilk şoku ortama girince yaşadı. Çünkü Muharrem Usta ile birlikte 6-7 yönetici daha kendisini bekliyordu. Görüşmenin özel nitelikte olacağını düşünen Yanal, bu durumdan rahatsız olsa da tavrını başlangıçta belli etmedi. Ancak zaman ilerledikçe sohbet ilginç bir boyuta taşındı.

GÖREV YAPTIĞI DÖNEM SORGULANINCA...

Bordo-mavili yöneticiler adeta kendisinin Trabzonspor'da görev yaptığı dönemi sorgulamaya başlayınca Ersun Yanal gerildi. Yöneticilerin aldığı ve gönderdiği futbolcularla ilgili sürekli soru sorarak, yorum yapmaları ortamda Yanal adına buz gibi bir havanın esmesine neden oldu. Toplantıdan sonra yaşadığı şaşkınlığı gizleyemeyen Yanal, yakın çevresine bu koşullarda Trabzonspor'da görev yapmasının zor olduğunu belirtti.

Bu aşamadan sonra Trabzonspor-Yanal iletişiminin nasıl devam edeceği merak konusu oldu.