Ersun Yanal'a Fatih Sultan Mehmet benzetmesi

Ersun Yanal'a Fatih Sultan Mehmet benzetmesi
Ersun Yanal'a Fatih Sultan Mehmet benzetmesi
Trabzon yerel basını, 3-0'lık Galatasaray galibiyeti sonrası övgülerini sürdürdü. Birinci sayfasını teknik direktör Ersun Yanal'a ayıran Karadeniz Gazetesi, tecrübeli hocayı İstanbul'u fetheden Fatih Sultan Mehmet'e benzetti.

TRABZON - At üzerindeki Fatih Sultan Mehmet'in resmine teknik direktör Ersun Yanal'ın yüzünü yerleştiren Karadeniz Gazetesi, " İstanbul ayaklarının altında..." ve "Şahlanıp da geliyor Yanal" başlıklarını kullandı.

Trabzonspor-Metalist maçının hakemi belli oldu


"ASLAN'I KOMAYA SOKTU"

Gazete, Galatasaray maçı ile ilgili haberinde de şu ifadeleri kullandı:
"Bu fetih burada bitmez. Yanal komutasındaki Trabzonspor artık affetmez. Ersun Yanal komutasındaki Trabzonspor'un askerleri daha önce defalarca yıktıkları İstanbul saltanatını bir kez daha yıkmak için Arena'dan yola çıktı, Aslan'ı komaya soktu. Kartal ve Kanarya'ya korku saldı. Vahid Halilhodziç sendromundan kurtulmak için takımı Ersun Yanal gibi başarılı bir teknik adama emanet eden bordo-mavili yönetim ne kadar doğru bir karar verdiğini Galatasaray karşısında ortaya konulan pozitif futbolla birlikte alınan farklı galibiyet gözler önüne serdi." Ömür AVCI (DHA)

'Trabzon ölü toprağını üzerinden attı'