Ersun Yanal'a yeni sözleşme

Ersun Yanal'a yeni sözleşme
Ersun Yanal'a yeni sözleşme
Sözleşmesi Mayıs'ta sona erecek Ersun Hoca ile 2+1 yılık sözleşme imzalanacak. Başkan Yıldırım ile görüşen Yanal, "İmzayı 5 yıllık da atarım" dedi.

Fenerbahçe 'de Ersun Yanal ile uzun yıllar devam kararı...

Gece yarısı sahilde koşan Fenerbahçeli

DERBİ SONRASI BAŞARILI HOCA İLE MASAYA OTURULACAK

Star Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Aziz Yıldırım’ın “15 yıllık görev sürem içerisinde en iyi anlaştığım hoca” diye ifade ettiği Yanal ile Mayıs 2014’ten geçerli olmak üzere 2+1 yıllık daha sözleşme imzalanacak. Yıldırım’ın çalıştığı teknik adamlar içerisinde en uzun süre görevde kalan 37 ay ile Christoph Daum oldu. Yanal’ın bu rekoru kırması için 2 sezondan fazla çalışması gerekiyor.

FENER'DE 5 YIL BİLE ÇALIŞIRIM

Sarı-lacivertli takımın UEFA’dan aldığı ceza nedeniyle Avrupa kupalarında olmaması nedeniyle Yanal’ın başarı kriteri sadece Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası ile ölçülecek. Başkan Aziz Yıldırım’ın Yanal ile konuşup uzun süreli çalışma projesini ilettiği başarılı teknik adamın da “Fenerbahçe’de olmaktan mutluyum. 3 değil 5 yıl da bu kulüpte çalışırım. Benim açımdan hiçbir problem yok” dediği ifade edildi.

Aziz Yıldırım için şok talep


ÇALIŞMA REKORU DAUM'DA

Teknik adam konusunda bugüne kadar pek de tahammüllü davranmayan Başkan Yıldırım, Rıdvan Dilmen’le 3, Zeman’la 5 ay çalışmıştı. Uzun süreli birlikte olduğu teknik adamlar arasında ilk sırada Daum var. İkincilikte 35 ay ile Aykut Kocaman, üçüncülükte 17 ay ile Mustafa Denizli bulunuyor. Sarı-lacivertli kulübün patronunu en fazla kızdıran teknik adam ise sadece 1 yıl çalıştığı Luis Aragones oldu.

İŞİ SON DAKİKAYA BIRAKMAYIN

Fenerbahçe son 4 deplasman maçının 3’ünü son dakikada attığı gollerle kazandı. Kasımpaşa, Erciyes ve Bursa’yı son dakikada attığı golle yenen sarı-lacivertli takım, G.Birliği’ni ise 60. dakikada Kuyt’ın tek golüyle (1-0) geçmişti. Teknik direktör Yanal, oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Bu kez işi son dakikaya bırakmayın” dedi.

Fenerbahçe'den Mevlüt Erdinç açıklaması