Ersun Yanal'dan 1.5 yıllık imza

Ersun Yanal'dan 1.5 yıllık imza
Ersun Yanal'dan 1.5 yıllık imza
Trabzonspor Kulübü, prensipte anlaşmaya vardığı Ersun Yanal ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

TRABZON - İstanbul 'dan özel uçakla öğle saatlerinde kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Trabzon'a gelen Ersun Yanal için Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde imza töreni yapıldı. Yanal, Başkan Hacıosmanoğlu'nun da yer aldığı törende 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı.

"Yanal '2010-2011 şampiyonu Trabzonspor dedi"


Basın mensuplarının soru sorulmasına izin verilmeyen ve 2,5 dakika süren törende konuşan Hacıosmanoğlu, imzanın hayırlı olması dileğinde bulundu. Hacıosmanoğlu, Yanal'ın önümüzdeki günlerde geniş kapsamlı bir basın toplantısı düzenleyeceğini ifade ederek, "Kamuoyunun duyması gerekenleri sizlerle paylaşacak. Şampiyonluğa oynayacak bir kadro kurduk. Cenab-ı Allah nasip ederse inşallah, bundan sonraki süreçte yukarıya doğru çıkan bir Trabzonspor'u hep beraber seyredeceğiz" diye konuştu.

Tecrübeli teknik adam da imzanın hayırlı olmasını diledi.

İKİNCİ YANAL DÖNEMİ

Trabzonspor'da Ersin Yanal, ikinci kez göreve getirildi. Teknik direktör Ziya Doğan'ın istifasının ardından, 2007-2008 sezonun 11. haftasındaki Ankaraspor maçıyla göreve başlayan Ersun Yanal, 2008-2009 sezonunun 29. haftasında görevden ayrılmıştı.

Yanal yönetiminde Trabzonspor, 53 lig maçında, 26 galibiyet, 16 yenilgi, 11 de beraberlik elde etmişti. (AA)

Halilhodzic, Trabzon'dan ayrıldı