Ersun Yanal'dan büyük sürpriz

Ersun Yanal'dan büyük sürpriz
Ersun Yanal'dan büyük sürpriz
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, affedilerek takıma geri dönen Zeki Yavru ile ilgili antrenörlerden rapor istedi. Tecrübeli hoca, bu akşam oynanacak Fenerbahçe derbisinde 23 yaşındaki futbolcuya ilk 11'de görev verebilir.

Bordo-mavililerde Jose Bosingwa’nın sakatlanması, Ersun Yanal’ın tüm planlarını alt üst etmişti. Fenerbahçe karşısında sağ bekte oynaması beklenen Salih Dursun'un çok ağır olması nedeniyle başarılı çalıştırıcı, farklı alternatifler üzerinde duruyordu. Sonunda çözümü buldu.  

İlk raunt Fenerbahçe'nin


Fanatik Gazetesi'nde yer alan hbaere göre; görevi bırakan CEO Burak Gürdal’ın ricasıyla affedilen Zeki Yavru, bu akşam ilk 11’deki yerini alabilir. Ersun Yanal, takımdan ayrı çalıştığı dönemde Zeki’ye eşlik eden antrenörlerden oyuncu hakkında detaylı rapor istedi. Yanal, karşılaşma öncesi 23 yaşındaki öğrencisiyle bir görüşme yapıp son kararını verecek.

SOLDA BELİRSİZLİK VAR

Ersun Yanal, sağ bekte olduğu gibi sol kanat konusunda da son kararını verebilmiş değil. Eğer sol açıkta Waris görev yaparsa, Yusuf Erdoğan sol beke geçecek. Ganalı oyuncunun oynamaması halinde ise Yusuf öne geçecek, Musa Nizam onun arkasında forma giyecek. maçta topa sahip olup, tempoyu belirleyen taraf olmak isteyen Yanal, bu nedenle orta sahayı Mehmet Ekici, Erkan Zengin ve Özer Hurmacı gibi tekniği yüksek oyunculardan kuracak.

'Trabzonspor'a da böyle at Caner'