Ersun Yanal'dan Caner açıklaması

Ersun Yanal'dan Caner açıklaması
Ersun Yanal'dan Caner açıklaması
Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sözleşmesi 31 Mayıs'ta sona erecek Caner Erkin'in sarı-lacivertli takımda kalacağını düşündüğünü söyledi.

İSTANBUL - Ersun Yanal'ın, FB TV'deki "Ersun Yanal ile teknik analiz" programda yaptığı açıklamada, Caner'in gönlünün Fenerbahçe 'de olduğunu belirterek, "Caner'in Fenerbahçe'de kalacağını düşünüyorum. Gönlünün de burada olduğunu biliyorum. Umarım en kısa zamanda o imzalar atılır ve her şey bizim bıraktığımız yerden devam eder" dedi.

Diego Ribas herkesi şaşırttı


Caner Erkin'in çok çalıştığını anlatan Yanal, "Caner'in çok daha iyi olacağını düşünüyorum. O genç bir oyuncu daha 25 yaşında, tam olgunluk zamanı. Caner'in Türk futboluna da çok büyük katkıda bulunacağını umuyorum" ifadelerini kullandı.

Sezon içinde yaşadığı sağlık sorunlarıyla ilgili çok spekülasyonlar yapıldığını belirten Yanal, şöyle devam etti:
"Bu beni çok üzüyor. Ben çok sağlıklıyım, herhangi bir problemim yok. Herkesin başına gelebilecek bir hadise başıma geldi. Şanslıyım bu bir şakayla hiçbir klinik bulgu olmadan kendiliğinden check-up sonucunda çıkan ve arkasından da hızlı bir şekilde tedavisi olan bir sonuç yaşadım."

Denizciliğe karşı ilgisi anlatan Yanal, "Marmara Açıkdeniz Yat Kulübü'nün kongresi yapıldı, ben de başkan oldum.Yelken sporuyla, deniz sporuyla uğraşacak gençlerimizin ve çocuklarımızın önünü açmak adına böyle bir sosyal sorumluluk programı içerisinde yer alacağım. Ayrıca fotoğraf çekmeyi çok seviyorum. Ciddi bir fotoğraf arşivim var" diye konuştu. (AA)

Webo'ya sürpriz talip