Ersun Yanal'ı çıldırtan tweet!

Ersun Yanal'ı çıldırtan tweet!
Ersun Yanal'ı çıldırtan tweet!
Başkan Yardımcısı Ali Uzunay'ın attığı, "Sezonun en önemli maçında sahada ruh denen bir şey yoktu. Yazıklar olsun size" tweeti, teknik direktör Ersun Yanal'ı çılgına çevirdi.

Trabzonspor ’un, Gaziantep deplasmanında 2-0 mağlup olması takım kadar yönetim ve taraftarlar üzerinde de büyük şok etkisi yarattı. En az yenilgi kadar bordo-mavilileri şok eden bir başka nokta da takımın ortaya koyduğu vasat altı futboldu. Tablo ile ilgili en sert tepki ise bir yöneticiden geldi, ortalık karıştı.

Trabzonspor'da isyan: Yazıklar olsun!

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun en yakın çalışma arkadaşlarından biri olan Başkan Yardımcısı Ali Uzunay’ın maçın ardından attığı tweet, teknik direktör Ersun Yanal’ı kelimenin tam anlamıyla çıldırttı.

"DİYALOG KURALIM"

Yenilginin üzüntüsünü üzerinden atamadan, Uzunay’ın kullandığı, “Bu seyirci, bu yönetim, bu başkan bunu hak etmedi. Sezonun en önemli maçında sahada ruh denen bir şey yoktu. Yazıklar olsun size” ifadeleriyle karşılaşan Yanal ikinci sürprizle sarsıldı. Bir yöneticinin bu tip ağır ifadeler kullanmasına ve hem kendisini hem de takımı kamuoyuna şikayet etmesine çok bozulan Ersun Yanal’ın durumu Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüşeceği öğrenildi. Yanal’ın Hacıosmanoğlu’na, “Biz eleştiriye kapalı insanlar değiliz. Ancak benimle her zaman diyalog kapısı açık olan yöneticilerin böyle bir üslupla bizi hedef alması doğru değil” mesajlarını vermesi bekleniyor.

TAKIMA AĞIR SÖZLER

Bu arada maçın ardından çok kötü bir performans ortaya koydukları itirafında bulunan teknik direktör Ersun Yanal’ın soyunma odasında da öğrencilerine son dönemin en sert eleştirilerini yaptığı bildirildi. Deneyimli hocanın, “Ben size asla, ‘Hiç yenilmeyeceğiz’ diye bir telkinde bulunmadım. Ancak benim sizden beklediğim, en kötü günümüzde bile mücadele etmek. Bugün hiçbirinizi tanıyamadım. Kötü bile değildiniz” diyerek takımına yüklendiği öğrenildi.

Mahkemede 'şike' kavgası!