Ertem Şener ile Nihat Doğan kapıştı!

Ertem Şener ile Nihat Doğan kapıştı!
Ertem Şener ile Nihat Doğan kapıştı!
Türkücü Nihat Doğan ile üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülmesi sonrası paylaştığı mesaj nedeniyle Doğan'ı hedef alan Ertem Şener, sosyal medyada birbirine girdi.

Özgecan Aslan cinayeti sonrası attığı tweet sebebiyle Galatasaray üyeliğinden ihraç edilen Nihat Doğan, açtığı davayı kazanarak kulüp üyeliğine geri döndü. Karar sonrası Doğan, bu tweet neseniyle Beyaz Futbol programında kendisini hedef alan Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener ile sosyal medyada birbirine girdi.

Nihat Doğan, sosyal medya üzerinden "Ahmet Çakar Rasim Ozan ve Ertem Şener sizi unuttum sanmayın. Allahım Şahit olsun ki Er veya geç sizinle de hesabımı göreceğim. Hukuken” mesajını paylaştı.

Hamit Altıntop tarihi tersten yazdı!

"BURASI SURVIVOR DEĞİL"

Bunun üzerine kendi hesabından bir cevap yayınlayan Şener, "Nihat Doğan!!! Beni kimse ile karıştırma sen benim etimin sert olduğunu herkesten iyi bilirsin !!! Konuşmaların da yazdıkların da Ettiğin küfürler de kayıtlarımda saklı! Delikanlılıktan söz ediyorsun delikanlı Adam buradan yazmaz açar konuşur , ben aradım cevap vermedin. bu arada bana yazdığın dm ve telde söylediğin kayıtlarda montaj yok haberin olsun tertemiz bekliyor kardeş Bir kere yazdın sustum ikinci kez yazdın artık ben susmam! Burası Survivor değil" ifadelerini kullandı.

Arif Erdem'den yıllar sonra gelen itiraf!