Ertem Şener'den F.Bahçe yanıtı

Ertem Şener'den F.Bahçe yanıtı
Ertem Şener'den F.Bahçe yanıtı
Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın katılacağı duyurulan canlı yayının iptal edilmesi hakkında açıklama yaptı.

Fenerbahçe Kulübü Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Beyaz TV’de Ertem Şener’in sunduğu programa telefonla bağlanarak Aziz Yıldırım’ın canlı yayına çıkacağı sözünü vermişti. Bugün ise sarı-lacivertli kulüp, canlı yayının tek taraflı iptal edildiğini duyurdu. Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener, Fenerbahçe’nin aldığı bu tek taraflı karara yazılı bir açıklama ile yanıt verdi.

Ahmet Çakar'dan F.Bahçe'ye cevap


" Türkiye ’nin önde gelen kulüplerinden biri olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün mevcut yönetimi, aslı olmayan bir takım gerekçelerle, bugün (22 Ocak Çarşamba 2014) akşam kendileri tarafından planlanan yayını tek taraflı iptal etmiştir.

Geçtiğimiz pazar gecesi yayınlanan (19 Ocak 2014 ),Beyaz Futbol’a telefon ile bağlanan Fenerbahçe Spor Kulübü Basın Sözcüsü Sayın Mahmut Uslu ‘Sayın Aziz Yıldırım ile beraber bir diğer yönetici Sayın Deniz Tolga Aytöre’nin de katılımı ile ‘ Beyaz Futbol’a yukarıda belirtilen tarihte çıkmayı bizzat kendisi ‘DEFALARCA’ ve ‘SÖZ VEREREK’ talep etmiştir.

Beyaz TV yönetimi ve spor servisi de Fenerbahçe Spor Kulübü yönetiminden gelen bu talep üzerine dün (21 Ocak 2014) öğleden sonra 14:00 sularında Şükrü Saraçoğlu Stadına Spor Müdürümüz Ertem Şener ve ekibi ile giderek programın detaylarını FB TV Genel Müdürü Sayın İhsan Topaloğlu, Fenerbahçe Basın Sözcüsü Sayın Mahmut Uslu ve Sayın Başkan Aziz Yıldırım’ın kardeşi Sayın Acar Yıldırım ile bir durum değerlendirmesi yapmıştır. Bu görüşmede Spor Müdürümüz Ertem Şener’e ‘Stadın her yeri sizin hizmetinizde,istediğiniz yerden yayın yapabilirsiniz, yarın sabah detayları konuşacağız’ denilmiştir.

Ancak, sadece Beyaz TV, Beyaz Futbol’a değil Türkiye’ye verilen bu ‘SÖZ’ Fenerbahçe SK yönetimi tarafından tutulmayıp bugün sabah (22 Ocak Çarşamba 2014) saat 03:00 sularında tek taraflı olarak iptal edilmiştir.

Mahmut Uslu'dan hodri meydan!


Bu durumda hayal kırıklığını yaşayan BEYAZ TV değil BEYAZ TV’nin seçkin ve kıymetli izleyicileri ile beraber Fenerbahçe’nin büyük taraftarıdır.

Ve üzülerek, altını çizerek belirtmeliyiz ki 'yayın iptalinin Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım ile ilgili olmadığını, kendisine zarar vermek isteyen kişi ya da kişiler tarafından planlandığını' düşünmekteyiz.

Fenerbahçe’nin büyük taraftarının hayal kırıklığının kurumumuzla uzaktan yakından ilgisi olmadığını da defalarca yineliyoruz.

Konu hakkında daha net ve en ayrıntılı açıklamamız, yorumlarımız, Cumartesi Akşamı (25 Ocak 2014) saat 23:00 ‘da ‘BEYAZ FUTBOL ÖZEL ‘ programında Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Fenerbahçe’nin eski kaptanı Ümit Özat tarafından Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener moderatörlüğünde yapılacaktır.

Ayrıca Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarında tarafsız, ilkeli ve objektif yayın politikamız kimsenin esareti altında kalmadan sonuna kadar bağımsızca devam edecektir.

Saygılarımızla
BEYAZ TV SPOR Müdürü
Ertem ŞENER"

Ümit Özat yeniden 'evlat' oldu