"Ertuğrul Sağlam eski öğrencim"

"Ertuğrul Sağlam eski öğrencim"
"Ertuğrul Sağlam eski öğrencim"
Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Eskişehirspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Bursaspor, Eskişehir'e gitti.

DHA - Spor Toto Süper Lig'de sezonun ilk maçını deplasmanda Eskişehirspor ile yapacak olan Bursaspor, bugün hazırlıklarını yaptı ve Eskişehir'e galibiyet parolasıyla gitti.

Eskişehir'e hareket öncesi açıklamalarda bulunan teknik direktör Chiristoph Daum, Genel Direktör Ayhan Barışıcı ve futbolcular, sezonun ilk maçı öncesinde umut dağıttılar.

DAUM: KAREKTERLİ KADROMUZ VAR

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Chirstoph Daum, Eskişehirspor mücadelesi ile ilgili, "Evime geldiğim için çok mutluyum. Ligdeki ilk sınavımızı yarın yapacağız. Kısa bir süre önce geldim. Elimde çok karekterli bir kadro var. Vojvodina karşısındaki şok sonrası onları motive etmeye çalıştık. Bu kadro ile bu sezon büyük işler yapacağımıza inanıyorum. Ertuğrul Sağlam, benim eski öğrencim. Ancak teknik direktör olarak çok önemli işler yaptı. İki eski dost gibi maç öncesibirbirimize başarı dileyeceğiz. Maç sonrası ise sonuç ne olursa olsun birbirimizi tebrik edeceğiz" ifadelerini kullandı.

BARIŞICI: ZEVKLİ MAÇ OLACAK
"Bursaspor ve Eskişehirspor için önemi büyük olan bir maç oynanacak. Sezona iyi başlamak istiyoruz. Bu nedenle zevkli ve heyecanlı bir maç oynanacak. İnşallah galibiyetle dönmek istiyoruz. Alınacak üç puan herkesi rahatlatacaktır. İnşallah yeni sezon taraftarlarımıza, kulübümüze ve Daum'a hayır getirir" dedi.

SEBASTIAN FREY

"Sezona deplasmandaki Eskişehirspor karşılaşmasıyla iyi başlamak istiyoruz. Alacağımız üç puan moralimizi yükseltecektir. Güzel bir maç olacaktır."

RENATO CİVELLİ

"Yeni bir hoca ve beklentilerimiz çok yüksek. UEFA Kupası'nda Vojvodina karşısında aldığımız yenilgiyi unutturabilmek için bu maç çok iyi bir fırsat. Bunu değerlendirmek istiyoruz."

STANISLAV SESTAK

"Eski hocamıza karşı mücadele yapacağız. Hedefimiz sezona galibiyetle başlayabilmek.Bunu da başaracağımızdan hiç şüphemiz yok."