Es-Es'ten destek çağrısı

Es-Es'ten destek çağrısı
Es-Es'ten destek çağrısı
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, "Taraftarımızdan tek isteğimiz, bu takıma destek vermeleridir" dedi.

ESKİŞEHİR - Eskişehirspor Kulübü'nün resmi internet televizyonu ESES TV Online'a açıklamalarda bulunan Mesut Hoşcan, Eskişehirspor'un Ziraat Türkiye Kupası'nda geçen hafta sahasındaki Akhisar Belediyespor maçında iyi oynamasına rağmen şansız iki gol yediğini kaydetti.

Eskişehirspor'un güzel işler yaptığını ifade eden Hoşcan, şunları belirtti:
"Kupadaki, Sivasspor maçında futbolcularım çok iyi oynadılar, takımdaşlığı çok güzel sergilediler. Hocalarının verdiği görevi yerine getirdiler ve hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Bugün çok güzel bir şey başardılar, hepsini tebrik ediyorum. Rabbim genç futbolcuları sakatlıktan korusun. Özgür Çek'in sakatlanma ve Hürriyet Gücer'in çarpışma pozisyonunda çok korktuk. Biliyorum ki hepsi yüreğiyle savaştı ve sonunda da gülen taraf biz olduk."

"TEK BİR ŞEYE İHTİYACIMIZ VAR"

Başkan Hoşcan, yoğun bir maç trafiğine girdiklerine hatırlatarak, üç günde bir maç oynayacaklarını vurguladı.

Kırmızı Şimşekler'in alnının akıyla yoğun tempodan çıkacağını dile getiren Hoşcan, "Takımımdan son derece memnunun, inşallah her şey güzel olacak. Sezon sonuna kadar her maçın final havasında olduğunu anladığımız zaman hedefimize çok daha emin adımlarla gideceğimize inanıyorum. Sadece tek bir şeye ihtiyacımız var o da manevi destek. Taraftarımızdan tek isteğimiz, bu takıma destek vermeleridir. Onlar bunu gerçekleştirsinler, diğer tüm konuları halletmek için biz görevdeyiz" ifadelerini kullandı. (AA)