Es-Es'ten Galatasaray'a rest!

Es-Es'ten Galatasaray'a rest!
Es-Es'ten Galatasaray'a rest!
CEO Lutfi Arıboğan ile yönetici Emir Sarıgül, Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan ile Tarık Çamdal için buluştu. Hoşcan, 6 milyon eurodan aşağı inmedi. Dany, Lucas takasına yanaşmadı, 4 milyon+Umut Gündoğan ve Furkan'ı istedi.

Pazartesi günü bitecek transfer dönemi öncesi 3 imza attırmayı planlayan Galatasaray , dün Tarık Çamdal için resmi görüşme yaptı. CEO Lutfi Arıboğan ile yönetici Emir Sarıgül, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşçan ile İstanbul 'da 3 saat süren bir zirve gerçekleştirdi. Transfer görüşmesinde iki yönetici, bir türlü Hoşçan'ı ikna edemedi. Hoşçan, "6 milyon Euro'dan bir kuruş aşağı vermem" diyerek resti çekti.

Selçuk İnan: Melo'nun gözyaşlarını ben sildim


BAŞKANA DANIŞACAKLAR

Akşam Gazetesi'nden Yasemin Akbulut'un haberine göre; zirvede Galatasaray, kapıyı 4 milyon Euro'dan açtı. Takas yoluyla Dany, Lukas, Sabri, Endoğan isimleri önerildi. 2.5 milyon Euro+2 oyuncu teklifine, Hoşçan 'Hayır' derken, Es-Es cephesi kendi teklifini iletti; Umut Gündoğan ve Furkan ile 4 milyon Euro isteriz.   

Galatasaraylı yöneticiler, "Başkana danışalım" diyerek süre istedi. Ünal Aysal ile görüşüp Eskişepir'e yanıt verilecek. Pazartesi gününe kadar Tarık Çamdal transferinin bitirilmesi bekleniyor.

İKİ YABANCI İÇİN BREZİLYA'DA

Öte yandan Başkan Ünal Aysal, iki yabancı almak için de harekete geçti. İdari Menajer Cenk Ergün, dün Brezilya'ya gitti. Daha önce gündeme gelen Pato, Damiao, Doria gibi isimlerin dışında gündeme yeni isimler geldi. Balanta konusunda kriz çözülemezken stoperin sağ bek de oynaması, forvetin kanatta da yer alabilmesi kriterleri dikkate alınacak. 

İşte Galatasaray'ın rakipleri