Eski Galatasaraylı İzzet Hajrovic resmen Werder Bremen'de

Eski Galatasaraylı İzzet Hajrovic resmen Werder Bremen'de
Eski Galatasaraylı İzzet Hajrovic resmen Werder Bremen'de
Werder Bremen, geçen sezonun devre arasında Galatasaray'a transfer olan ve alacaklarını zamanınca tahsil edemediği gerekçesiyle FIFA'ya başvuran Boşnak futbolcusu Izet Hajrovic'i transfer etti.

BERLİN - Alman kulübünden yapılan açıklamaya göre, İsviçre doğumlu Izet Hajrovic, kendisini 2018 yılına kadar Werder Bremen'e bağlayan sözleşmeye imza attı.

Aysal: 3 Temmuz öncesine döndük


Brezilya'nın evsahipliğinde düzenlenen 2014 Dünya Kupası'nda Bosna Hersek Milli Takımı'nda forma giyen Hajrovic'in dün sağlık kontrolünden geçtiği ve bugün basına tanıtılacağı belirtilen açıklamada, Boşnak oyuncunun 19 Temmuz'da Avusturya'da yapılacak kapma katılacağı kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Werder Bremen Menajeri Thomas Eichin, Hajrovic'in takıma katılmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, Boşnak oyuncunun hızlı bir şekilde takıma uyum sağlamasını umduğunu kaydetti. Teknik Direktör Robin Dutt da Boşna Hersekli oyuncunun hücum hattında önemli bir seçenek olacağını vurgulayarak, Hajrovic'in çok hızlı ve bire birde çalım atma yönünün güçlü olduğunu aktardı.

Galatasaray 'da yarım sezonda 8 maçta forma giyen Boşnak oyuncu, 369 dakika süre alabildi. (AA)

'Evet, biz monşeriz'