Eski güzel günler geride kaldı

Dünya ve Olimpiyat şampiyonu Fransız yüzücü Laure Manaudou'nun çıplak fotoğraflarını internette yaymakla suçlanan eski sevgilisi İtalyan yüzücü Luca Marin, iddiaları reddetti.

MİLANO - Dünya ve Olimpiyat şampiyonu Fransız yüzücü Laure Manaudou'nun çıplak fotoğraflarını internette yaymakla suçlanan eski sevgilisi İtalyan yüzücü Luca Marin, iddiaları reddetti. Geçen hafta Macaristan'ın Debrecen kentinde düzenlenen Avrupa Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası'nda eski sevgilisi Laure Manaudou ile tartışmasının ardından Fransız yüzücünün çıplak fotoğrafları ve video görüntülerini internette yaymakla suçlanan Marin, İtalyan Gazzetta Dello Sport'a bir açıklama yaptı. Video görüntüleri hakkında bilgisi olmadığını, yalnızca fotoğrafları gördüğünü söyleyen Marin, "Fotoğraflardakinin Laure olduğu belli, ama bunları internete benim koyduğumun düşünülmesi saçma. Haberler uydurma. Sadece ona, yüzüğü fırlatmakla kabalık ettiğini söyledim. Artık Laure'la birlikte olmadığım için de mutluyum" diye konuştu.
Debrecen'de iki altın madalya kazanan Manaudou, soyunma odasında diğer yüzücüler ve kameraların önünde Marin'le tartışmış, nişan yüzüğünü fırlatmıştı. Manaudou, Fransa'daki kulübü Canet'den ayrılıp, sevgilisinin İtalyan kulübü La Presse Nuoto'ya geçme kararı almış ve ülkesinde tartışmalara konu olmuştu. Ancak Fransız yüzücü, yeni kulübünden de davranış sorunu nedeniyle kovulmuştu.
(Spor Servisi, aa)